Cihan Hastanesi artık 126 yatak kapasiteli

İlimizin önde gelen özel hastanelerinden biri olan Cihan Hastanesi, gelişmeye ve kapasitesini arttırmaya devam ediyor. Yatakların doluluğu nedeniyle,...

BÜYÜT

İlimizin önde gelen özel hastanelerinden biri olan Cihan Hastanesi, gelişmeye ve kapasitesini arttırmaya devam ediyor. Yatakların doluluğu nedeniyle, yatak sayısının arttırılması için Sağlık Bakanlığı’na yapılan başvuru, yapılan değerlendirmeler sonucu olumlu bulunarak 74 yataktan 126 yatağa çıkarıldı.

 

KAPASİTE YÜZDE 55 ARTTI

Yatak doluluk oranı nedeniyle kapasitesi yüzde 55 artırılan Cihan Hastanesi, bu özelliği ile ilimizdeki özel hastaneler içerisinde çok önemli bir yere sahip oldu. Sağlık Bakanlığı’nın onayı sonrasında, Servisler 93 yatağa, Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi 16 küvöze, Genel Yoğun Bakım Ünitesi de 15 yatağa ulaşmış oldu.


“EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR”

Bu iznin alınması için çok büyük emek sarf eden Cihan Hastanesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Müdür Opr. Dr. Uğur Doğan, “Kuruluşumuzdan bu yana 1 buçuk yıl gibi çok kısa bir süre geçmesine rağmen, ilimizin yatak kapasitesi en fazla olan özel hastanesi haline geldik.  Bugüne gelmemizde emeği olan herkese ve özellikle halkımızın bize göstermiş oldukları teveccühe çok teşekkür ederiz” dedi.

 

“HALKIN GÖNLÜNDE DE BÜYÜYECEĞİZ”

Kapasite olarak büyümeye paralel olarak, halkımızın gönüllerinde de büyüyeceklerini ekleyen Doğan, “Cihan Hastanesi, ilimizde halkımıza yıllarca hizmet etmiş birçok hekimin bir araya gelerek kurduğu, nitelikli sağlık hizmeti vermeye azami dikkat eden, tecrübeli ekiplerin ve uzman yöneticilerin bir araya gelerek etik işler yaptığı bir hastanedir” şeklinde konuştu.

26 Ocak 2015 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR