TÜMSİAD Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar’ı kahvaltıda ağırladı;

Alemdar, işadamlarını yatırıma DAVET ettiDerince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, TÜMSİAD’ın sabah kahvaltısına konuk oldu. Başkan Alemdar, işadamla...

BÜYÜT

Alemdar, işadamlarını yatırıma DAVET etti
Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, TÜMSİAD’ın sabah kahvaltısına konuk oldu. Başkan Alemdar, işadamlarını Derince’ye yatırım yapmaya davet etti

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Kocaeli Şubesi, Derince Belediye Başkanı Doktor Aziz Alemdar’ı sabah kahvaltısında ağırladı. TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz’ın ev sahipliği yaptığı ve derneğin sosyal tesislerinde gerçekleşen kahvaltı programına TÜMSİAD Yönetim Kurulu üyelerinin yanı sıra AKP İzmit İlçe Başkan Yardımcısı ve TÜMSİAD üyesi Havzullah Yaydemir, Derince İlçe Sağlık Müdürü Ayşegül Akçı, Ziraat Bankası Bekirdere Şube Müdürü Cantürk Arık Gerçek ve dernek üyeleri katıldı.

KISA SUNUM YAPILDI
Sinevizyon eşliğinde TÜMSİAD tanıtım filminin izlendiği kahvaltı programında kısa bir konuşma yapan ve dernek çalışmaları hakkında kısa bir sunum yapan TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz, Kocaeli şube olarak öncelikli hedeflerinin, sivil-kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte kent yararına ortak projeler üretmek olduğunu ifade etti.

KOBİLERE SAHİP ÇIKIYORUZ
TÜMSİAD’ın, faaliyetlerini üyelerin gelişiminde eğitim, ARGE, yurtdışı gezileri ile birlikte toplam kalite yönetimi standartlarına getirmek ve ayrıca toplumun bütün kesimlerini içine alarak sorunları ve projeleri paylaşarak çözme ve uygulamada öncülük yapmayı hedeflediklerine vurgu yapan Erdoğan Yılmaz, ‘TÜMSİAD Türkiye de Kobilere sahip çıkmış, onları eğitip, oryante edip, yurtdışı deneyimler kazandırarak, ihracat hedefini tutturmak için iş dünyasına çok ciddi katkı sağlamış ve sağlamaya da devam etmektedir. Çokluğumuzla övünmek için değil, hele güç unsuru oluşturmak için hiç değil, her şeye rağmen, doğruyu güçlü kılmak için güzel bir niyetle kurulmuş, heyecanını hiç yitirmeyen bir sivil toplum kuruluşuyuz” dedi.

GENÇ BİR DERNEKSİNİZ
Kahvaltı için TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Erdoğan Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden ve TÜMSİAD’la tanışmaktan büyük onur duyduğunu ifade eden Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar, ‘Siadların içerisinde en genç olan bir derneksiniz. TÜMSİAD kurulalı kısa bir zaman olmasına rağmen işadamları ve kentin sorunlarıyla yakından ilgileniyorsunuz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum’ ifadelerini kullandı.

DERİNCE’YE YATIRIM YAPIN
TÜMSİAD ile her alanda işbirliğine hazır olduklarını ifade eden Başkan Alemdar, "Biz bütün değerlerimizi paylaşabiliriz. Yeter ki bize işbirliği teklifi ile gelinsin. Sonuçta herkes kendi ilçesinin kalkınması ve dolayısıyla Kocaeli'nin kalkınması mantığı ile çalışıyor. Bizde Derince Belediyesi olarak TÜMSİAD ile işbirliği yapabilecek kapasitedeyiz. Şartlar uygun olursa hiçbir şekilde işbirliğinden kaçmayız" diyerek işadamlarını Derince’ye yatırım yapmaya çağırdı.

05 Kasım 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR