İyilik melekleri

Toplanan giyim ve eşya malzemeleri dernek merkezinde, Gebze Kaymakamlığı’nın belirleyeceği ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak. Gebze Kaymakamlığı Sosyal...

BÜYÜT

Toplanan giyim ve eşya malzemeleri dernek merkezinde, Gebze Kaymakamlığı’nın belirleyeceği ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı müdürü İpek Culha tarafından hayata geçirilen ve kısa sürede ciddi aşama kaydeden Gebze 1. İyilik Festivaline katılım sağlayan Gebze Kars Ardahan Iğdır Derneği Kadın kolları da giyim ve kullanılacak eşya alanında kampanya başlattı.

 

64 takım iyilik yarışında

Gebze Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İpek Çulha, iyilik festivali kapsamında kurulan 64 takımın yeni projelerle katkı sağladığını ifade ederek, Gebze Kars Ardahan Iğdır derneğine de sağladığı katkı için teşekkür etti. Gebze adına bir iyilik şehri oluşturmayı hedefleyen İpek Çulha’nın projesi her kesimden büyük destek görürken, farklı kurum ve derneklerden de katılım sağlanıyor.

 

Çiler Boylu’dan çağrı

Kars Ardahan Iğdır Derneği Kadın Kolları Başkanı Çiler Boylu da, ‘Giymediğinle Giydir’ kampanyasıyla her türlü giyim ve kullanılacak ev eşyasını toplayarak ihtiyaç sahiplerine verileceğini belirterek, duyarlı insanlardan destek istedi. Çiler Boylu’nun daveti üzerine dernek merkezine gelen İpek Çulha toplanan eşya ve giysiler için teşekkür etti. Gebze Kütüphanesi Müdürü Tevhide Buğan, CHP Gebze Kadın kolları eski başkanı Kıymet Ayan, Gebze Kars Ardahan Iğdır Derneği’nin Kadın Kolları’ndan sorumlu yöneticisi Levent Altun, kadın kollarından Birsen Arazlı, Gamze Balıkçı, Funda Atmaca da toplantıya katıldı.

 

25 Şubat 2015 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR