Bayram, Başiskele şube personeli ile bir araya geldi

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürü İlhan Bayram, ağır kış şartları nedeniyle yoğun bir çalışma programı içerisinde bulunan İçmesuy...

BÜYÜT

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSU) Genel Müdürü İlhan Bayram, ağır kış şartları nedeniyle yoğun bir çalışma programı içerisinde bulunan İçmesuyu ve Kanalizasyon Daire Başkanlığı ile İzmit Şube Müdürlüğü’nün ardından Başiskele Şube Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

 

Şantiye binasında düzenlenen kaynaşma programına Genel Müdür İlhan Bayram’ın yanı sıra Genel Müdür Yardımcıları Aziz Temiz ve Alaeddin Alkaç, Daire Başkanları, bazı Şube Müdürleri ile çeşitli birimlerde çalışan 100 kadar personel katıldı.

 

BAYRAM: KALİTEYİ VE STANDARTLARI SÜREKLİ YÜKSELTECEĞİZ

İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı’nın organizasyonu ile düzenlenen programa katılan yönetici ve personele çorba, ızgarada hamsi ve uskumru ile helva ikram edildi. Yenilen yemek sonrası kısa bir konuşma yapan Genel Müdür Bayram, yoğun bir çalışma dönemi geçirdiklerini ve abonelere kesintisiz hizmet sağladıklarını söyledi.

 

Başiskele Şube Müdürlüğü’nde iyi bir ekip bulunduğunu ve uyumlu bir çalışmanın sonucu olarak da çalışmalarda sıkıntı yaşanmadığını ifade eden Genel Müdür İlhan Bayram, “Başiskele Şube’de arazi ve idari hizmetlerde çalışan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu bölgeden bir sıkıntı ve problem kolay kolay gelmiyor. Bu demekti ki şantiyemiz iyi çalışıyor, çalışanlarımız işlerini doğru düzgün yapıyor. Bizim üzerinde en fazla durduğumuz nokta; burası bir hizmet birimidir. Biz bu bölgedeki insanlara sağlıklı içmesuyu, düzgün kanalizasyon hizmeti veriyoruz. Bilinçli olarak işlerimizi yapıyoruz. Bu anlamda gösterdiğiniz gayretli çalışmalardan dolayı hepinizi takdir ve tebrik ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarımız daha kaliteli hale gelecek ve standartları sürekli yükselterek hareket edeceğiz” dedi.

 

Kurumun personel ile kaynaşma programları Genel Müdürlük ile diğer İlçe Şube Müdürlüklerinde de belirlenen program çerçevesinde devam edecek.

06 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR