KSO'da büyük ödül için son tarih 6 Kasım

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) önderliğinde, başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla, “Sektörel Performans Değerlendirme” ödül organizas...

BÜYÜT

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) önderliğinde, başarılı sanayi kuruluşlarının ödüllendirilmesi amacıyla, “Sektörel Performans Değerlendirme” ödül organizasyonunun bu yıl 8’incisi düzenleniyor.

 

ÖDÜL KATEGORİLERİ

Ödül organizasyonuna başvuran firmalar; verimlilik, yenilikçilik ve markalaşma, topluma katkı, istihdam, çalışanların geliştirilmesi ve bilinçlendirilmesi, dış ticaret ve finansal sonuçlar olmak üzere 7 farklı kriterde değerlendiriliyor. 2013 ve 2014 yılı verilerini kapsayan anketlerin profesyonel jüri tarafından değerlendirilmesi sonucu, her sektörden 1 KOBİ ve 1 büyük ölçekli firma sektör ödülü alıyor. Bu şekilde her sektörün en iyileri ödüllendiriliyor.

 

HİSARCIKLIOĞLU KATILDI

KOBİ Büyük Ödülü ve Büyük Ölçekli Kuruluş Büyük Ödülü’nün verileceği törene TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılması bekleniyor. 2008 ve 2009 yıllarında sadece Kocaeli bölgesinde 10 sektörde düzenlenen organizasyonun kapsamı, önce Doğu Marmara’ya, ardından bütün Marmara bölgesine açıldı.

 

SON TARİH 6 KASIM

7’nci Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu’nda büyük ödülü; büyük ölçekli kuruluş kategorisinde Sarkuysan Elektrolitik AŞ, KOBİ kategorisinde Güçsan Plastik AŞ kazanmıştı. Performansta Süreklilik ödülüne İmteks Giyim AŞ, Jüri Özel ödülüne de Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Vakfı layık görülmüştü. Sektör bazında ise 13 firmaya ödül verilmişti. Öte yandan bu yıl 8’incisi gerçekleştirilecek organizasyonun son başvuru tarihi ise 6 Kasım olarak açıklandı. Başvuruların Kocaeli Sanayi Odası’na yapılacağı bildirildi.

30 Temmuz 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR