Tüpraş’ta yangın paniği

Tüpraş'ta meydana gelen yangın Körfezlileri korkuttu. Yangın nedeniyle oluşan duman Derince'den bile fark edildi. Fabrika içerisindeki birimler ve it...

Tüpraş'ta meydana gelen yangın Körfezlileri korkuttu. Yangın nedeniyle oluşan duman Derince'den bile fark edildi. Fabrika içerisindeki birimler ve itfaiye ekipleri yangına müdahalede bulunarak, yangını  kontrol altına aldı.

 

Konuyla ilgili olarak ise beklenen açıklama Tüpraş'tan geldi:

Bugün saat 15.15’de Tüpraş İzmit Rafinerisi ekipmanlarında oluşan arıza ile meydana gelen alevlenme, Rafineri Teknik Emniyet Ekiplerimizin müdahalesi ile kontrol altına alınarak, emniyet amaçlı soğutma çalışmaları sürmektedir.

Gelişmeden etkilenen sekiz çalışanımızın tedavisi İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimimizde yapılmış, bunlardan iki çalışanımız tedbir amaçlı hastaneye sevk edilmiş olup, genel sağlık durumları iyidir.

Atmosfere kontrollü verilen yanma ve dumanın, insan ve çevre sağlığına etkisi bulunmamaktadır. İzmit Rafinerimizde meydana gelen alevlenme Teknik Emniyet Ekiplerimizin müdahalesi sonucu 10.45’de sona ermiştir.

Gelişme sırasında destek öneren tüm kamu ile özel sektör kurum ve kuruluşlarına teşekkür ederiz. 

 

03 Şubat 2016 Kocaeli- AsayişYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Posco eleman alacak mask
Posco eleman alacak

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR