SP Körfez, “Ben de varım” dedi

SP Körfez İlçe Teşkilatı tarafından faaliyete geçirilen secim irtibat bürolarının açılışına Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Adayı Birol Aydın...

BÜYÜT

SP Körfez İlçe Teşkilatı tarafından faaliyete geçirilen secim irtibat bürolarının açılışına Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Adayı Birol Aydın da katıldı. Aydın, SP’nin Körfez’de de var olduğunu söyledi.

SP Körfez İlçe Teşkilatı, Kuzey Mahallesi, Esentepe Mahallesi ve Çamlıtepe Mahallesin’de seçim büroları açtı. Körfez’de diğer partilerle başa baş bir mücadele örneği gösteren SP açılışlarda adeta, “Yarışta ben de varım” dedi. Büro açılışlarına Genel Başkan Yardımcısı ve Kocaeli 1.Sıra Milletvekili Adayı Birol Aydın da katıldı. Açılışlarda konuşma yapan Aydın, “Ülkemiz gün geçtikçe kendi kaderine bırakılıyor. 8,5 yıl iktidarda kalacaksın, ülkenin hiçbir ciddi sorununu çözemeyeceksiniz, aksine ülkenin ekonomisini 3-5 bin rantiyeciye peş keş çekeceksiniz, işsizliği yüzde 15’e çıkaracaksınız. Sonra da milli gelirin 10 bin dolara çıktığı yalanını söyleyeceksiniz” dedi.

HERKESE ELEŞTİRİ
Ülkenin iktidarı kadar muhalefetinin de sorunlu olduğunu söyleyen Saadet Aydın, “Muhalefet partileri 8,5 yıldır iktidarın yanlışlarını gösteremiyor. İnsanımızın dertlerine tercüman olacak hiçbir sorununu iktidara yaptıramadılar. Aksine her seçimde birçok yanlışa, ihanete rağmen iktidarın oylarını büyütmüşlerdir. Bu da bu muhalefetin görevini yapmadığının bir kanıtıdır. Muhalefet, iktidarın değirmenine su taşımaya devam ediyor. Kurtuluşun, çarenin ve çözümün adresi SP’dir. Göreceksiniz, SP’nin meclise girmesiyle iktidarın ve muhalefet partilerinin foyaları ortaya çıkacak” diye konuştu.

31 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR