Efesanport’ta görev değişimi

Göreve başlayan Tuncer, 2010-2016 yılları arasında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı nezdinde Kocaeli Liman Başkanlığı görevini yürütüyor...

Göreve başlayan Tuncer, 2010-2016 yılları arasında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı nezdinde Kocaeli Liman Başkanlığı görevini yürütüyordu.

 

HEDEFLER BÜYÜYOR

Efesan Grup bünyesinde bulunan ve liman işletmeciliği sektöründe her geçen gün daha da büyüyen Efesanport Liman İşletmeleri’nde yaşanan bu değişimin, kurumun hedef büyülterek hızlı ve emin adımlarla yoluna devam etmek için yapıldığı öğrenildi.

 

İLKER TUNCER KİMDİR?

İlker Tuncer, 1989 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Denizcilik Fakültesi, Güverte Bölümü’nü tamamladıktan sonra 1993 yılında aynı üniversiteden Deniz Ulaştırma ve İşletme Mühendisliği ile ilgili yüksek lisans eğitimi aldı. 1989-1999 yılları arasında özel şirketler nezdinde Uzak Yol Kaptanlığı yapan Tuncer, çalışma hayatı boyunca farklı kademelerde yöneticilik görevlerinde bulundu. İlker Tuncer, 2003 yılı ve onu izleyen dönemlerde T.C. Başbakanlık-Denizcilik Müsteşarlığı ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nda çalışma hayatını sürdürdü. 2006- 2010 yılları arasında Kocaeli Liman Başkanlığı’nda Gemi Sörvey Kurulu Koordinatörü olarak görev yaptı.

22 Şubat 2016 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR