U-13 Play-Off Ligi eşleşmeleri belli oldu

Eşleşmeler sonrasında Birlikspor A.Ş. bay olarak kura çekerken, 2. Tura yükseldi. 2014-2015 Sezonunda KASKF ve Futbol İl Temsilciliği tarafından orga...

BÜYÜT

Eşleşmeler sonrasında Birlikspor A.Ş. bay olarak kura çekerken, 2. Tura yükseldi. 2014-2015 Sezonunda KASKF ve Futbol İl Temsilciliği tarafından organize edilen U-13 Ligi’nde, 9 grupta 63 takımın üç aylık mücadelesinde 29 takım Play-Off Grubu’na kalmayı başarmıştı. Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Hasan Doğan Amatör Evi toplantı salonundaki kura çekimine Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa, Tertip Komitesi üyeleri ve kulüp yöneticileri katıldı. U-13 Ligi Play-Off Grubu 1. Tur eşleşmesi sonrasında galip gelen 14 takım ve tur atlayan bir takım olmak üzere toplam 15 takım, 2. Tura yükselecek. 1.Tur eşleşmeleri 18 Mayıs 2015 Pazartesi günü 8 statta 8 maç oynanacak. 19 Mayıs 2015 Salı günü dört statta 6 maç oynanırken, 2. Tura yükselen 15 takım belli olacak. 2. Tur eşleşmelerinde bir takım bay olurken, galip gelen 7 takım, toplam 8 takım üçüncü turda mücadele edecek.

 

U-13 LİGİ PLAY-OFF GRUBU’NA YÜKSELEN TAKIMLAR:

A GRUBU

1-Derince Spor AŞ

2-H.Hızır Şafakspor

3-Uzunçiftlikspor

4-Tekspor

 

B GRUBU

1-Kocaeli Güneşspor             

2-Yeşilovaspor                      

3-KYÖD Spor                      

4-Koceli 1937 Seka               

                                                                                                                                            

C GRUBU                                        

Kocaeli Doğan Spor Koleji

Yahya Kaptan Kaptan

Kocaeli Gençspor

Kocaelispor

 

D GRUBU                

1-Kartepe BLD GB              

2-Kandıra BLD GB  

                                                                      

E GRUBU                                        

Körfez İlçesi Birlikspor

Körfez BLD. H.Yıldız          

Kocaeli Birlik Spor AŞ

Demirspor      

 

F GRUBU

1-Gölcükspor             

2-Harb-İşspor            

                                                                      

G GRUBU                                       

1-Karamürsel İY       

 

H GRUBU                

1-Gebze Beylikbağı   

2-Darıca GB              

3-Çayırovaspor          

4-Gebze Sultan Orhan                      

                                                                      

K GRUBU

1-Dilovası BLD                                                                   

2-Mustafapaşaspor                                                               

3-Mollafenarispor                                                                 

4-Çayırova Gümüş                

 

U-13 LİGİ PLAY-OFF GRUBU 1. TUR EŞLEŞMELERİ:

18 Mayıs 2015 Pazartesi

MEHMET ALİ KAĞITÇI STAT:

19.00 HACI HIZIR ŞAFAKSPOR-GÖLCÜKSPOR       

 

BYŞ BLD VİNSAN STADI:          

19.00 YAHYA KAPTAN-UZUNÇİFTLİK          

 

CEPHANELİK STADI

19.00 KANDIRA GB BLD-KOCAELİ GÜNEŞ  

 

DEĞİRMENDERE STADI:

19.00 HARB-İŞSPOR-KARAMÜRSEL İ.Y.

 

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI:

19.00 KÖRFEZ BLD. HEREKE YILDIZ-KYÖD

 

HEREKE STADI:

19.00 GEBZE SULTAN ORHAN-KOCAELİSPOR

 

METİN OKTAY STADI

19.00 DİLOVASI BLD-ÇAYIROVA GÜMÜŞSPOR     

 

BEYLİKBAĞI STADI

19.00 ÇAYIROVASPOR-MOLLAFENARİSPOR

 

19 Mayıs 2015 Salı

MEHMET ALİ KAĞITÇI STADI:

16.30 KÖRFEZ İLÇESİ BİRLİK-DERİNCESPOR

 

CEPHANELİK STADI:

15.00 KOCAELİ GENÇSPOR-KOCAELİ 1937 SEKA  

 

DERİNCE SUNİ ÇİM STADI:

15.00 MUSTAFAPAŞASPOR-KARTEPE BLD GB

17.00 GEBZE BEYLİKBAĞISPOR-YEŞİLOVASPOR 

 

KÖRFEZ ESENTEPE STADI:

15.00 DEMİRSPORTEKSPOR

17.00 KOCAELİ DOĞAN KOLEJİ-DARICA GB

KOCAELİ BİRLİKSPOR AŞ (BAY)

14 Mayıs 2015 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR