Turizmciler sorunları görüştü

Gerçekleşen görüşme öncesi turizmciler Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp ile Akmis Grup merkez binasında bir araya geldi.   GENİŞ KATI...

Gerçekleşen görüşme öncesi turizmciler Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp ile Akmis Grup merkez binasında bir araya geldi.

 

GENİŞ KATILIM VARDI

Gerçekleşen toplantıya Welburn Otel Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Ulusoy, Emex Otel Yönetim Kurulu Başkanı Mümtaz Emeksiz, Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp, Healthpath Turizm Genel Müdürü Bülent Gök, The Ness Otel Yönetim Kurulu Üyesi Hicran Sarıhan, The Ness Otel Genel Müdür Yardımcısı Arif Tanta, Ramada Plaza Otel adına İlhan Akkurt ve Ramada Plaza Otel Genel Müdürü Cengiz Caner katıldı.

 

SORUNLAR VE ÇÖZÜMLER

Turizmciler, Vali Güzeloğlu ile yapılan görüşmenin öncesinde aralarında gerçekleştirdiği toplantıda turizmcilerin sorunlarını değerlendirdi. Bununla birlikte çözüm önerileri konusunda da fikir birliğine varan turizmciler, turizm konusunda il yöneticilerinin de turizmcilere destek vermesi gerektiğini savundular. Yapılan toplantının ardından turizmciler birlikte Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu ile Valilik makamında görüştü. Yapılan görüşmede turizmciler sorunlarını ve çözüm önerilerini Güzeloğlu’na aktarırken, Güzeloğlu ise turizmcilere turizmin geliştirilmesi için yapılan çalışmaları anlattı. Güzeloğlu görüşmede turizmcilere destek sözü verdi.

05 Nisan 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR