Vodafone’dan dev yatırım

        Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcıları M. Sinan Kızıldağ ve Engin Aksoy önceki akşam basın mensupları ile Welborn Otel’de bir araya...

 

 

 

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcıları M. Sinan Kızıldağ ve Engin Aksoy önceki akşam basın mensupları ile Welborn Otel’de bir araya geldi. Vodafone Türkiye’nin Kocaeli’deki yatırımları ile iş dünyasına yönelik çözümleri hakkında bilgilerin aktarıldığı toplantı konuşmalar sonrasında soru cevap şeklinde devam etti.

 

BÜYÜK MUTLULUK

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ son üç yılda Kocaeli’ye yaklaşık 38,5 milyon TL’lik altyapı yatırımı gerçekleştirdiklerini söylerken, Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ise Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ile Türkiye’nin dış ticaret stratejilerini belirlemek üzere hayata geçirilen “Türkiye İhracat Stratejisi Seminerleri”nin ikincisini Kocaeli’de gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti.

 

İLERİ MOBİL TEKNOLOJİSİ

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ, konuşmasında, “Sanayi sektörünün yıldızı Kocaeli’de yatırımlarımıza devam edeceğiz. Türkiye’nin en hızlı büyüyen GSM operatörü olarak, Türkiye ekonomisine can suyu sağlayan, en dinamik ve en girişimci kenti, sanayi üssü Kocaeli'ye büyük önem veriyoruz. Kocaelilere en ileri mobil teknolojileri sunarak, Kocaeli ekonomisinin daha da güçlenmesine katkıda bulunmayı önemsiyoruz” şeklinde konuştu.

 

İSTİHDAM SAĞLIYORUZ

Kocaeli’nde 59 satış noktasıyla faaliyet gösterdiklerini, Batı Karadeniz Bölgesi genelinde toplam satış noktalarının ise 160 olduğunu anlatan Kızıldağ, “Kocaeli’nde doğrudan 252 kişiye, Marmara Bölgesi’nde ise doğrudan 2 bin 846 kişiye istihdam sağlıyoruz. Kocaeli sosyal yatırımlar açısından da öncelik verdiğimiz iller arasında yer alıyor. Milli Eğitim Bakanlığı ve AÇEV işbirliğinde yürüttüğümüz ‘Geleceğe İlk Adım Projesi’ kapsamında Kocaeli’nde 6, Marmara Bölgesi’nde 70 anasınıfımız bulunuyor” dedi.

 

ÜCRETSİZ EĞİTİM

Sinan Kızıldağ, sözlerini şöyle sürdürdü: “Proje kapsamında 2009 yılından bugüne Kocaeli’nde 637, Marmara Bölgesi’nde 9 bin 414 çocuğun kaliteli okul öncesi eğitim almasına destek verdik. “Bilgisayar Bilmeyen Kalmayacak” projesi kapsamında, Kocaeli’de 20 bin 8, Marmara Bölgesi’nde ise 188 bin 638 gence ücretsiz bilgisayar eğitimi sağladık.”

 

EK ÜCRET ÖDEMEDEN

Vodafone Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy ise tarifelerden bahsederek, “Geliştirdiğimiz Vodafone Red Business dünyasıyla, mobil hizmetleri en baştan eksiksiz karşılamayı hedefliyoruz. Red Business abonesi kurumsal müşterilerimiz, tarifelerindeki her yöne dakika, SMS ve interneti yurt dışında kullanma fırsatı sunan Her Şey Dâhil Pasaport’u 8 güne kadar hiçbir ek ücret ödemeden kullanabiliyor” dedi.

 

GÜVENİLİR İŞ ORTAĞI

Vodafone Türkiye, her ölçekte işletmenin güvenilir iş ortağı olarak, daha verimli ve daha rekabetçi bir ekonomiyi gerçek kılacak dönüşümün lideri olmaya aday. Global bilgi birikimini, uluslararası kaynaklarını Türkiye’nin potansiyelini hayata geçirmek üzere seferber ediyor. Sürekli yatırımlardan beslenen “Dijital Dönüşüm Hareketi” ile, teknoloji ve hizmet yatırımlarını artırarak işletmelere değer katan çözümler geliştiriyor.

 

İŞ ORTAĞI OLARAK

KOBİ’lerden büyük işletmelere, tüm şirketlerin “iş ortağı” olarak “Komple İletişim Hizmetleri” çatısı altında pek çok ürün ve servisi dünyanın son teknolojisi ile sunuyor. Vodafone Türkiye’nin 120 milyon TL’lik yatırımla desteklediği “Vodafone İş Ortağım Kırmızı Bulut”, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin işlerini teknolojiyle büyütmelerini sağlayacak çözümler sunuyor.

 

CİDDİ BİR BİRİKİM

Bulut tabanlı çözümlerin tek faydası yatırım maliyetini ortadan kaldırmak değil. Normalde ciddi bir birikim ve efor gerektiren kurulum, güncelleme ihtiyaçlarını ortadan kaldırırken yönetilebilir esnek bir kapasite sunarak atıl yatırımı engelliyor. Vodafone teknolojisinden faydalanan şirketler, iş süreçlerini iyileştiriyor, gerçek zamanlı kolektif zekâdan yararlanıyor, operasyonel verimlilik kazanıyor.

28 Mayıs 2014 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR