Aile Konak Hastanesi’ne beş yeni transfer

Gölcük Aile Konak Hastanesi’nin yeni hekimleri düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı. Hastane binasında gerçekleşen toplantıya, Yönetim Kurulu Ba...

Gölcük Aile Konak Hastanesi’nin yeni hekimleri düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı. Hastane binasında gerçekleşen toplantıya, Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, Başhekim Op. Dr. Veysel Besinli ve Hastane Hizmetleri Müdürü Elif Nogay Ulugerli katıldı. Hizmet verdiği branşları ve kadrosunu her geçen gün artıran Gölcük Aile Konak Hastanesi, Nöroloji Uzmanı Dr. Nihal Duran, Üroloji Uzmanı Op. Dr. Yavuz Özer, Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Rukiye Sevinç, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Gülşah Derinkuyu ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Ersin Şahin ile sağlık hizmetine devam edecek.

 

BİR SENEDE 225 BİN HASTA

Toplantıda konuşan Gölcük Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, “Birinci senede 225 bin hasta muayene edebilmiş olmamız hizmet anlayışımızı bir adım öne taşımıştır. Halkımız, alanında uzman hekimleri bir araya toplayıp kaliteli hizmet verebilmenin ödülünü bizlere vermiştir. Bizim için hastalarımızın fikirlerinin önemli olması, memnuniyet ve hizmet kalitesinin aynı şekilde devam etmesinde büyük rol oynuyor. Başarımızın sırrı da burada yatıyor” dedi.

 

ÇARŞI YENİLENİYOR

Gölcük Çarşı’da bulunan Aile Tıp Merkezi’nde yeni yapılanmaya gittiklerini belirten Talus, “Çarşıdaki merkezimiz şu an tadilat halinde. 5 Ekim’de burayı butik hastane olarak hizmete açacağız. Merkezin bir katı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak hizmet verecek. Ayrıca Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Dermatoloji branşlarında hizmet verecek” dedi. Talus, bunun yanı sıra, Başiskele’de de tıp merkezi açacaklarını duyurdu.

 

19 AĞUSTOS’TA KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Yaptığı konuşmada ülkemizdeki kan bağışı ve ihtiyaç durumunda kanın bulunamaması sorunundan da bahseden Talus, “Kan bağışı konusunda çok gerilerdeyiz. İhtiyaç anında genellikle bunun sıkıntısını çekiyoruz. Bugün başkasının ihtiyacı olan kan yarın size gerekebiliyor. Bu konuda vatandaşları duyarlı olmaya davet ediyorum. Bağış bilincini geliştirmek ve Kızılay’ın kan bankasına katkı sağlamak için 19 Ağustos’ta hastanemizin önünde sabah 09.00’dan akşam 18.00’e kadar kan bağışı alacağız. Tüm vatandaşlarımızı 19 Ağustos’ta hastanemizin önünde kurulacak olan Kızılay’ın standına bekliyoruz” şeklinde konuştu. Hilal GÜDÜCÜ

 

Nöroloji Uzmanı Dr. Nihal Duran kimdir?

nihal.jpg

1967 doğumlu, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olan Dr. Nihal Duran’ın, uzmanlık alanında ilgilendiği rahatsızlıklar baş ağrıları, baş dönmesi, beyin damar hastalıkları, epilepsi, multipl skleroz, parkinson gibi hareket hastalıkları ve Alzheimer-demans hastalıkları. Duran ayrıca EMG (Kas ve Sinir Elektrosu) ve EEG tetkiklerini de yapıyor.

 

Üroloji Uzmanı Op. Dr. Yavuz Özer kimdir?

ozer.jpg

Sakarya'dan ilimize gelen Op. Dr. Yavuz Özer, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesin'den mezun oldu. Özer, 2003–2009 yıllarında Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde uzman eğitimini tamamlayarak sırasıyla Adıyaman Devlet Hastanesi, Toyotasa Hastanesi ve Geyve Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. Özer, son teknoloji yöntemlerden biri olan ‘plazma kinetik’ cihazı ile prostat ameliyatını kapalı yöntem ile kanamasız olarak yapabiliyor.  Özer, kapalı böbrek ameliyatları, endoskopik börek ameliyatları, mesane ameliyatları, endoskpik mesane kanseri ameliyatları, plazmakinetik endoskopik yöntem ile prostat ameliyatı, holmiyum lazer yöntemi ile böbrek taşı kırma, böbrek taşı ameliyatları, sünnet, kadınlarda idrar kaçırma ameliyatı, böbrek, testis kanserleri tedavisi, iktidarsızlık, erken boşalma tedavisi, erkeklerde kısırlık, varikosel tanı ve tedavisialt idrar yolları, prostat ve yumurtalığın enfeksiyon anormali ve tümörlerinin medikal ve cerrahi tedavisi gibi konularda işinin ehli bir doktor.

 

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Rukiye Sevinç kimdir?

evinc.jpg

Rukiye Sevinç, 2003 yılında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu ve uzmanlık eğitimini Kocaeli Üniversitesi’nde tamamladı. Seka Devlet Hastanesi'nde görev yapan Sevinç’e daha önce görev yaptığı hastanelerdeki eski hastalarının talebi oldukça fazla olduğundan muayene için 1-2 gün öncesinden randevu almak gerekiyor. Vertigo hastalığında kendini geliştiren Sevinç ile birlikte aile Konak Hastanesi’nde Vertigo Kliniği de açılacak.

 

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Gülşah Derinkuyu kimdir?

gulsah.jpg

Göğüs Hastalıkları Bölümü’nde görevine başlayan Uzm. Dr. Gülşah Derinkuyu, Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Derinkuyu, 2013 yılında Çukurova Üniversitesi'nde uzmanlık eğitimi tamamlayarak, Yozgat Devlet Hastanesi’nde görev yaptı. Bronkoskopi yöntemi ile hastalarının detaylı muayenesini yapan Derinkuyu, astım, alerji, KOAH, bronşektazi, tüberküloz, akciğer iltihabı hastalıkları, mesleki akciğer hastalıklarının teşhis ve tedavisini yapıyor.

 

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Ersin Şahin kimdir?

ersin-001.jpg

1983 doğumlu olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Ersin Şahin, Kocaeli Üniversitesi’nden mezun. Dr. Ersin Şahin, sanayi yoğunluklu bir il olan Kocaeli'de özellikle meslek hastalıklarına bağlı eklem, kas ağrılarına çok rastlandığını, en önemlisi kişilerin bunları önemsemediğine dikkat çekiyor.

12 Ağustos 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Tülay - Hayırlı ugurlu olsun inşallah

Yanıtla . 0Beğen 12 Ağustos 16:18
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR