Bestekar Amir Ateş Kandıra’da Kurban Bayramı ziyaretlerinde

Üsküdar Musiki Cemiyeti Başkanı Bestekar-Mevlidhan Amir Ateş Kurban Bayramı’nda Kandıra’da kadim dostlarını ziyaret etti.Kandıra’da ilk önce Emir Hüse...

BÜYÜT


Üsküdar Musiki Cemiyeti Başkanı Bestekar-Mevlidhan Amir Ateş Kurban Bayramı’nda Kandıra’da kadim dostlarını ziyaret etti.
Kandıra’da ilk önce Emir Hüseyin Yılmaz’ı evinde ziyaret eden Bestekar Amir Ateş, burada 30 Ağustos’ta emekliye ayrılan Tuğgeneral Ümit Yılmaz ve Genel Cerrah Dr. Akın Serter ile karşılaştı. Ziyarette son Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman ve Kocaeli Kandıralılar Derneği Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar da hazır bulundu. Ev sahibesi Nezaket Yılmaz’ın ikramları ve keyifli sanat sohbeti sonrası Emir Hüseyin Yılmaz’ın evinden ayrılan Bestekar Amir Ateş Bağırganlı Köyü’ne geçti.
TAFLAN KOYU
Amir Ateş, Ali Kahraman ve Ahsen Okyar, ATV Avrupa Televizyonunda Türk Şövalyeler programının sunuculuğunu yapan Fehmi Atay ile birlikte Taflan Koyu Güzelleştirme Derneği Başkanı Günay Gülcü’ye misafir oldu. Bestekar-Mevlidhan Amir Ateş ve arkadaşları Günay Gülcü’nün yazlığının balkonunda neşeli bir sohbet yaptı. Heyet, ev sahibesi Fikriye Gücü’nün topladığı taze mantar ikramı sonrası Taflan Koyu’ndan ayrıldı.

22 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR