CHP İzmit Topçular’ı turladı

CHP İzmit İlçe örgütü her gün düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri kapsamında Topçular Mahallesi’ne giderek bir dizi ziyaretlerde bulun...

BÜYÜT

CHP İzmit İlçe örgütü her gün düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri kapsamında Topçular Mahallesi’ne giderek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

CHP İzmit İlçe Örgütü önceki gün Topçular Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlar bir araya geldi. Mahallenin tamamını gezerek vatandaşlardan oy isteyen Ömer Hazer ve örgütüne milletvekili adayları Haydar Akar, Ömer Kurtaş, Ehlinaz Torun ve Ayhan Halavurta eşlik etti. Mahallelerde oldukça yoğun ilgiyle karşılaşan İzmit İlçe örgütü ilgiden de oldukça memnun kaldı. Programlarda Gençlik Kolları da tam kadro hazır bulundu.

PROJELERİMİZ HAZIR
CHP İzmit İlçe Başkanı Ömer Hazer Milletvekillerimizin İzmit’in nabzının tutmak için can atan, özverili ve çalışkan insanlardan oluşması 12 Haziran seçimleri açısından CHP için çok büyük şans. Tüm mahallelerimizi gezerek halkımızın önüne çok önemli projelerle çıkıyoruz. CHP iktidarında da bu projelerin tamamını gerçekleştireceğimizden halkımızın şüphesi olmasın” dedi.

“KİMSE AÇ KALMAYACAK”
Kalabalık kafile adına ziyaret edilen kahvehanede bir konuşma gerçekleştiren milletvekili adayı Haydar Akar, Topçular sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada, “ Topçular Mahallesi bizim için olukça önemli bir mahalledir. Aile sigortası projelerimizin amiral gemisi olarak öne çıkıyor. Ülkemizde ve ekonominin beşiği olan kentimizde artık hiç kimse aç uyumayacak. Bizler CHP olarak bunu sağlayacağız” dedi.

09 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR