Özgün, KOÜ öğrencileri için geliyor

Üniversite Medya Birliği (ÜMB) ve Radyo İletişim'in ortak projesi olan Radyo Günlüğü organizasyonu Kocaeli Üniversitesi İletişim Kulübü'nün koordinatö...

Üniversite Medya Birliği (ÜMB) ve Radyo İletişim'in ortak projesi olan Radyo Günlüğü organizasyonu Kocaeli Üniversitesi İletişim Kulübü'nün koordinatörlüğünde 23 Mayıs’ta Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

 

Kocaeli Üniversitesi İletişim Kulübü (KÜİK) koordinatörlüğünde düzenlenecek olan Radyo Günlüğü organizasyonu Ofçay, Amerikan Time, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Yurtdışı Eğitim Noktası sponsorluğunda birbirinden güzel konuklarıyla 23 Mayıs Pazartesi günü 14.00 ile 16.00 saatleri arası Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

 

Konuklar Muhteşem

 

Radyo Günlüğü etkinliğine ünlü pop sanatçısı Özgün, Kral Pop radyo programcıları Tuğçe Açıkgöz ve Merih Güzelarda konuk olacak. Program Kral pop tarafından yapılan canlı yayın çekimiyle naklen aktarılacak.

17 Mayıs 2016 Kocaeli- Kültür-Sanat


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR