Saadet, piknikle moral depoladı

Saadet Partisi Körfez İlçe Teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı ve Mahalli İdareler Başkanı İlyas Tongüç’ün katılımı ile piknikte buluştu.Saadet Partisi...

BÜYÜT

Saadet Partisi Körfez İlçe Teşkilatı, Genel Başkan Yardımcısı ve Mahalli İdareler Başkanı İlyas Tongüç’ün katılımı ile piknikte buluştu.

Saadet Partisi Körfez ilçe Teşkilatı bütün teşkilat mensupları ve üyeleri ile birlikte Körfez İlçenin İlimtepe mevkiinde yaptığı piknik programı ile moral depoladı. Çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyleyen İlçe Başkanı Recep Sarııdoğan, Ramazan öncesi yapılan bu piknik programı ile birlikte teşkilatlarımızı motife etmek, morallerini yüksek tutarak aynı hızla birlikte çalışmalarımıza devan etmek istiyoruz ve 2014 Mart seçimlerinde belediye başkanlığını kazanarak çalışmalarımızı taçlandırmak en büyük hayalimizdir” dedi.

DIŞARIYA BAĞIMLI HALE GELDİK
Yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan ve ekibini kutlayan Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Mahalli İdareler Başkanı İlyas Tongüç, gündemle ilgili açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin kritik bir süreçten geçtiğini söyleyen Tongüç, on yıldır uygulanan yanlış politikalar ülkemizi ekonomik olarak güçsüz hale getirmiştir. Üretimde gün geçtikçe dışarıya bağımlı hale gelinmiş, on yılda verdiğimiz bunca tavizin karşılığında Gezi Parkındaki olaylıların destekçileri beslenen faiz lobisi, ile birlikte ABD ve AB olmuştur”dedi.

OLAYLAR BİZİ BEKLİYOR
Gezi Parkında olan olayların destekçileri aynı zamanda Reyhanlı’daki patlamanın da hazırlayanları olduğunu söyleyen İlyas Tongüç, “Ülkemiz üzerinde hesapları olan Pontus Rum hayali ile yanıp tutuşanlar, Ermenistan hayali ile yanıp tutuşanlar ve büyük İsrail projesini uygulamayı kafasına koymuş güçler gelecekte ülkemizde daha fazla kaos ve kan akıtmak için her türlü planlarını uygulayacaklardır. Bundan kurtulmanın yolu Batı Menşeli politikalardan uzaklaşarak milli siyasetimiz uygulamak, ülkemizin güçlenmesi için faiz lobisine değil, üretime destek olmak gerekmektedir” dedi.

DERNEK ZİYARET EDİLDİ
Tongüç, “Bir geminin içerisinde bulunan bizler eğer birbirimizin farklılıklarını kabul etmez, kavgalarla, gerilimle gün geçirmeye çalışırsak, bize düşman olanlara fırsat tanımış oluruz. Sonuç itibariyle de gemi su alırsa hepimiz bu gemide zarar görürüz” dedi. Öğlen namazı ile başlayan program konuşmaların ardındın Harmancık Derneği ziyaret edildi. Daha Sonra ikramlarla birlikte gençlerin yaptığı çeşitli sportif eğlencelerden sonra piknik sora erdi.

06 Temmuz 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR