Kandıra muhtarları, encümen üyelerini seçti

Kandıra Köylere Hizmet Götürme Birliği, önceki gün encümen üyelerini seçti. Yapılan seçimde aday olanların tamamı encümen üyesi oldu.Kandıra Köylere H...

BÜYÜT

Kandıra Köylere Hizmet Götürme Birliği, önceki gün encümen üyelerini seçti. Yapılan seçimde aday olanların tamamı encümen üyesi oldu.

Kandıra Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanlığı’nın 2011 birinci 6 aylık Genel Kurul Toplantısı Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Kandıra Kaymakamı Hamza Erkal başkanlığında yapılan toplantıya İl Genel Meclis Üyeleri İsmail Akalın, A. Haluk Şen ve Recep Şenol ile Köy Muhtarları katıldı. Açılış ve saygı duruşunun ardından Kandıra Kaymakamı Hamza Erkal konuşma yaptı ve ardından 2010 Yılı Bütçe Kesin Hesabı okunarak ibra edildi. Bütçe hesabı oybirliği ile kabul edildi.

ENCÜMEN SEÇİMİ
Daha sonra encümen üyeliği seçimine geçildi. Encümen üyeliği için İl Genel Meclisi’ni temsilen meclis üyelerinden İsmail Akalın ile Recep Şenol, 76 köy muhtarını temsilen ise Kanatlar Köyü Muhtarı Vecdi Aytaş, Hacımazlı Köyü Muhtarı Mustafa Dinç, Yağcılar Köyü Muhtarı Şerafettin Gökçe, Alefli Köyü Muhtarı Selami Aydın aday oldu.

GİZLİ OYLAMA
Gizli oylama neticesinde, İl Genel Meclis üyelerinden İsmail Akalın ve Recep Şenol, köy muhtarlarından Hacımazlı Köyü Muhtarı Mustafa Dinç ve Kanatlar Köyü Muhtarı Vecdi Aytaş asil, Alefli Köyü Muhtarı Selami Aydın ve Yağcılar Köyü Muhtarı Şerafettin Gökçe yedek üyeliğe seçildi. Katip üyeliklere ise İl Genel Meclis Üyesi A. Haluk Şen ve Cebeci Köyü Muhtarı Firdevs Kanyılmaz seçildi.

TAŞÇI’YA ROZET TAKILDI
Köylere Hizmet Götürme Birliği’nin genel kurul toplantısında Kandıra Kurtyeri Köy Muhtarlığı’na seçilen Erol Taşcı’ya muhtarlık rozetini Kaymakam Hamza Erkal taktı. Erkal, muhtar Taşçı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

21 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR