MÜSİAD’dan Prof. Nihat Kaya’ya ziyaret

MÜSİAD adına ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kurt,  Bşk. Yrd. ve Mali İşl. Kom. Bşk. Mehmet Penbegüllü,  Teşkilatlanma Kom. Başkanı Orhan Kahya,...

BÜYÜT

MÜSİAD adına ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kurt,  Bşk. Yrd. ve Mali İşl. Kom. Bşk. Mehmet Penbegüllü,  Teşkilatlanma Kom. Başkanı Orhan Kahya, Eğitim Kom. Bşk Ahmet Doğan Güler, Sektör Kurulları Kom. Bşk. Şerif Ali Öztürk, Gençlik Kurulu Kom. Başkanı Salih Küçükada ve Şube Sekreteri Aydın Döner katıldı.

 

MÜSİAD Gebze Şubesi tarafından gerçekleştirilen ziyarette Ali Kurt, MÜSİAD’ın gençliğe verdiği önemi, bünyesinde kurulan Gençlik Kurulu ile ortaya koyduğunu ifade ederken üniversite gençliğine de her zaman kapılarının açık olduğunu vurguladı. Gebze Teknik Üniversitesi Profesörü Nihat Kaya ise Gebze Teknik Üniversitesi’nin bölgenin en önemli kurumlarından biri olduğunu; çevresindeki TÜBİTAK, OSB’ler ve yeni kurulacak Bilişim Vadisi ile iş birliği içerisinde Gebze’ye hizmetlerine devam edeceğini açıkladı. Nihat Kaya; MÜSİAD’ın çok büyük bir kurum olduğunu ifade ederken üstlendiği misyonuyla MÜSİAD’ın, ülkeye çok önemli hizmetlerde bulunduğunu söyledi. Nihat Kaya, her zaman MÜSİAD gibi sivil toplum kuruluşları ile bir arada olmayı ve özellikle eğitim konusu başta olmak üzere ortak projeler geliştirmeyi istediklerini belirtti.

 

Ziyaretin ardından MÜSİAD Gebze Şube Başkanı Ali Kurt, GTÜ Profesörü Nihat Kaya’ya misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederken Nihat Kaya da MÜSİAD Gebze Şubesi’ni ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti iletti ve en yakın zamanda iade-i ziyarette bulunacağını bildirdi.

30 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR