CHP Gölcük’ten MHP’ye ziyaret

CHP Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanı Türkan Çimen ve yönetim kurulu önceki gün MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Ozantürk’ü ziyaret etti. Gerçekl...

CHP Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanı Türkan Çimen ve yönetim kurulu önceki gün MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Ozantürk’ü ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette iki muhalif parti kadın kolları başkanlarının gündeminde, Gölcük’ü derin yasa boğan Özel Harekat Polisi Şehit Bayram Özdere ve terör vardı.

 

BARIŞ VE KARDEŞLİK

CHP Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanı Türkan Çimen, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Bizleri kırmayarak ziyaret isteğimizi kabul etmeniz beni ve yönetimimi memnun etmiştir. Gönül istedi ki şehit acıları içerisinde siyaset yapmayalım barış ve kardeşlik içerisinde yaşayalım. Ama maalesef ülkemizde bu durum maalesef oldukça zor. İnşallah en kısa sürede terör belasından kurtulur barış ve özgürlük ülkesi olarak yaşamaya devam edebiliriz” dedi.

 

“HESABI SORULACAK”

Ziyaretin ev sahipliğini yapan MHP Kadın Kolları Başkanı Gülay Ozantürk de yaptığı konuşmada Çimen’in temennilerine katılarak, “Maalesef gün geçmiyor ki bir şehit haberi almayalım, anaların babaların yürekleri acımasın. Geçtiğimiz gün aynı acıları ilçemizde yaşadık, o ana babanın acısına yürek dayanmadı. Allah tüm ana babaların evlatlarını korusun. Askerimizin polisimizin canları Allah’a emanet. Allah yar ve yardımcıları olsun. İnşallah bu terör bir son bulacak ve şehitlerimizin hesabı tüm sorumlulardan sorulacaktır” dedi.

28 Ocak 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR