Başkan Toltar, muhtarlarla bir araya geldi

Dilovası Belediyesi Toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,  AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve...

BÜYÜT

Dilovası Belediyesi Toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar,  AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi, Mahalle Muhtarları, Dilovası Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri katıldı.


"HER MAHALLEMİZE AYIRT ETMEDEN HİZMET GÖTÜRÜYORUZ"

12 Mahalle muhtarıyla başkanlık toplantı salonunda bir araya gelen Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ayrım yapmadan her mahalleye eşit hizmeti götürme gayreti içinde olduklarını belirterek muhtarlardan mahallelerin sorunlarının tespitinde yardım istedi. Dilovası Belediyesi’nin yapacağı proje ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren Başkan Toltar, “Her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksin götürüyoruz. Amacımız her mahallesi yanşanılabilir daha güzel Dilovası'nı oluşturmak” dedi.

"MUHTARLARA SOSYAL TARAF OLARAK DEĞİL, HER ZAMAN SOSYAL ORTAK ANLAYIŞI İLE BAKIYORUZ"

Sözlerine devam eden Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Belediye olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Türkiye´de istikrar ve güvenin artık önemli öğeler olduğunu toplumun her kesimi biliyor. Bu sebepten dolayı her kesim yaptığımız hizmetleri destekliyor. Biz halkımızın boynunu öne eğecek ne bir ihmalimiz ne de bir yanlışımız olmuştur. Halkımıza verdiğimiz sözleri hep tuttuk, bundan sonra da tutacağız. Muhtarlara sosyal taraf olarak değil, her zaman sosyal ortak anlayışı ile bakıyoruz. Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağılıyoruz” dedi. Başkan Toltar, ilçenin sıkıntı, sorun ve taleplerini birinci ağızdan öğrenmek için sürekli olarak muhtarlar ile bir araya geleceğini be belirtti.

 

"BİZDE BELEDİYE BAŞKANIMIZLA BİRLİKTE 5 YIL BOYUNCA HİZMET ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ"

Gerçekleştirilen toplantının faydalı bir toplantı olduğunu belirten Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut; " Dilovası’nı gerçekte yaşanılabilir bir ilçe yapmak için belediye başkanımızı ve muhtarlarımızı bizlerinde üzerine düşen ne görev varsa bizde 5 yıl boyunca hizmet etmeye çalışacağız. Bizler her zaman teşkilatlar olarak belediye başkanımızın yanındayız, hizmetindeyiz el ele, kol kola üzerimize düşen her görevi layıkıyla yapacağına inanıyorum. Belediye başkanımız da bu 7 aylık döneminde yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

28 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR