Ellibeş, kitap bağışı kampanyasını başlattı

Gölcük’ün en modern ve önemli okullarından Fen Lisesi kütüphanesine kitap bağışı adı altında kampanya başlatıldı. Ford Otosan tarafından bir süre önce...

BÜYÜT

Gölcük’ün en modern ve önemli okullarından Fen Lisesi kütüphanesine kitap bağışı adı altında kampanya başlatıldı. Ford Otosan tarafından bir süre önce yapılan Fen Lisesi Kütüphanesi rafları kitaplarla buluştu.

Törene Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Okul Müdürü Nedim Arslan, İlçe Kütüphane Müdürü Ayşe Dışpınar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Temsilcisi Cemalettin Yılmaz, veliler ve öğrenciler katıldı. Törende konuşma yapan Okul Müdürü Nedim Arslan, kütüphane binasını yaptıran Ford Otosan’a ve emeği geçen herkese teşekkür etti. Arslan, “Okulumuz ilçemizin en güzel okullarından biri. Böyle güzel bir okula böyle kütüphane şarttı. Bir okulda her şeyi yapabilirsiniz. Ama kütüphane yapılmazsa hiçbir şey yapmış olursunuz. Bizim kütüphanemiz öğrencilerin yılda bir iki kez girdiği bir yer olmayacak. Bu yüzden de okulumuzun en güzel bölümünü kütüphane yaptırdık” dedi.

HEDİYE ÇEKİ
Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı konuşmada “Öğrencilerimizin iyi eğitim almalarını çok önemsiyoruz. Burada sembolik bir tören yapıyor olsak da çıkaracağımız dersler çok önemli. Bizde bugün belediye olarak 2 kitap seti hediye ediyoruz. Yardımlarımız bununla sınırlı kalmayacak” dedi. Okul Müdürü ve Belediye Başkanı’nın konuşmasının ardından Kütüphane Müdürü Ayşe Dışpınar kitap bağışı kampanyasının yapılmasında emeği geçen okul öğrencilerinden Tuğçe Bayırlı’ya hediye çeki takdim etti. Akabinde okul öğrencileri Okul Kütüphanesine katkı sağlamak üzere aldıkları kitapları teslim ederek örnek bir davranış gösterdiler.

20 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR