Tahsin Tarhan Emek Mahallesi’nin emekçisiyim

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, Emek Mahallesi sakinlerine, “Bin sizden biriyim. Emek Mahallisi’nin emekçisiyim” dedi.CHP Kocaeli Millet...

BÜYÜT

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, Emek Mahallesi sakinlerine, “Bin sizden biriyim. Emek Mahallisi’nin emekçisiyim” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Tahsin Tarhan, Emek Mahallesinde düzenlenen toplantıya katıldı. Toplantıya ilginin yoğun olması Tahsin Tarhan'ı ve partili yöneticileri sevindirdi. Gelen misafirlerin salona sığmamasından dolayı onlarca kişi yağmura rağmen salon dışında kalarak yapılan konuşmaları dinledi. “Ben içinizden biriyim” diyerek konuşmasına başlayan Tarhan, “Hiçbir zaman içinizden kopmadım, kazanmış olsam da kazandıklarımı sizlerle bu bölge için paylaştım. Bende yoksul büyüdüm, yoksulluğun ne olduğunu açlığın sefaletin ne olduğunu ben de çok iyi biliyorum, Kendimi Emek Mahallesi’nin elekçisi olarak görüyorum” dedi.

DESTEK VERİYORUM
“Bu bölge Kocaeli’nin en yoksul mahallelerinden bir tanesi, ben elimden geldiğince kendi imkanlarım ile bir şeyler yapma çabasındayım” diyen Tarhan, “ Fakat kendi imkanlarınız ile bir yere kadar yapabiliyorsunuz gücünüz ona yetiyor. Daha büyük atılım ve yatırımlar yapmak istiyorsanız arkanızda iktidar gücünü almalısınız. Bu ülkede iktidar olamazsanız, hiçbir şey yapmazsınız. Bende bireysel çabamı toplumsal çabaya dönüştürmek ve sizlere daha fazla katkı sağlayabilmek adına siyasete atıldım” dedi.

04 Mayıs 2011 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR