KSMMMO’da 2013 yılının son meclisi toplandı

KSMMMO Aralık ayının toplantısını Sosyal Tesis Binası’nda yaparak 2013 yılını kapattıKocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO)’nın 201...

BÜYÜT


KSMMMO Aralık ayının toplantısını Sosyal Tesis Binası’nda yaparak 2013 yılını kapattı


Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO)’nın 2013 yılının son toplantısı olan Aralık ayı, aylık meclis toplantısı yapıldı. Alikahya’daki Oda Eğitim ve Sosyal Tesisi Binasında toplanan Oda Meclisi öncesinde, Kocaeli’de faaliyet gösteren Akademik Meslek Odaları arasında düzenlenen Futbol Turnuvasında 3. , Sakarya’da düzenlenen turnuvada da 2. olan Oda Futbol Takımı, aldığı kupaları Oda Başkanı Ender Şenol’a sunarken, sporcuların tümüne de teşekkür belgeleri verildi.

STAJYER EĞİTİM PROGRAMI
KSMMMO Başkanı Ender Şenol, son günlerdeki gelişmeler hakkında bilgi verdi. Şenol, Oda bünyesinde başlatılan stajyerlere yönelik eğitim programları, Bilgisayar ve Yabancı Dil kursları ile Kocaeli Üniversitesi ile müştereken yürütülen “Bağımsız Denetçi yetkilendirme” programı ve “İşletme Yüksek Lisansı ve Muhasebe Ara Elemanı Yetiştirme Kursları” hakkında da bilgi verdi.

ÇALIŞMA KOMİSYONLARI
Çalışma komisyonlarının faaliyetleri ile ilgili bilgilerin de aktarıldığı meclis toplantısında, KSMMMO Disiplin Kurulu Başkanı Mustafa Taşpınmar’ın, “Meslek Mensuplarının uymaları gereken etik kurallar” ile ilgili bir sunum yapmasının ardından, 2014 yılında şirketlerin kullanacağı muhasebe defterlerinin noterde onaylanmasında sicil tasdiknamesi aranması uygulaması ve bununla ilgili olarak ortaya çıkan karmaşa hakkında da meclis üyeleri bilgilendirildi. Katılan üyelerin, mesleki gündeme ilişkin çeşitli konular hakkında fikirlerini dile getirmesiyle toplantı sona erdi.

06 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR