KOTO’dan üyelerine yeni kolaylıklar

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) üyelerine tercümanlık, odanın ofislerini kullanma ve sekretarya gibi hizmetler verecek, ayrıca 10’ar kişilik 6 toplantı s...

BÜYÜT

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) üyelerine tercümanlık, odanın ofislerini kullanma ve sekretarya gibi hizmetler verecek, ayrıca 10’ar kişilik 6 toplantı salonu ve bir üye hizmet ofisini hizmete açtı.

açılan yeni birimleri Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Ender Şenol’la birlikte gezen KOTO Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özdağ, “Üyeler yapacağı işlerini ve faaliyetlerini daha kolay yürütebilsinler diye bu birimleri açtık. Ofisleri kullanmak isteyen üyelerimizin önceden telefon açıp bildirmeleri yeteri” dedi.

Kocaeli Ticaret Odası Kefken Üye Görüşme Ofisi, Değirmendere Üye Görüşme Ofisi, Maşukiye Üye Görüşme Ofisi, Kerpe Üye Görüşme Ofisi, Hereke Toplantı Salonu, Nikomedya Toplantı Salonu ve giriş katında bulunan Üye Hizmet Birimi odasını üyelerinin hizmetine açtı. Yeni açılan birimleri tek tek gezerek anlatan KOTO Başkanı Murat Özdağ’a kendisini ziyarete gelen Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) Başkanı Ender Şenol ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti. Kendileri için tahsis edilen ofisi gezen KSMMMO Başkanı Ender Şenol duyduğu memnuniyeti anlatarak, “Bu yapının oluşuma katılması çok önemli. Mali Müşavirlerin bu hizmete dahil edilmesi çok önemli. Çıkabilecek sorunları anında çözebilecek bir yerin olması çok önemli. Daha önceden yapılması gerekli olan bir birimdi. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

ÜCRETSİZ HİZMETLER
Üye hizmet ofislerini üyelerin işlerini rahatlıkla yürütebilmeleri ve daha iyi hizmet verebilmek için açtıklarını söyleyen Başkan Murat Özdağ “Üyeler ihtiyaç duyduklarında bizi arayıp bildirmek kaydıyla bu ofisleri her zaman ücretsiz bir şekilde kullanabilirler” dedi. Konuşmasına devam eden Özdağ, “Üyeler kendi yerleri olmadığında veya yeterli olmadığında buraları kullanmak isteyebilirler. Bu ofislerimizde gerekli teknik altyapı var. İsterlerse İngilizce ve Fransızca tercüman hizmetleri veriyoruz. Bunun yanında sekretarya hizmetimiz ve ikramlarımız da olacak” dedi.

“TÜRKİYE’DE BENZERİ YOK”
Konuşmasını sürdüren Özdağ, “Hizmet binası ve çağrı merkezinden tutun da her türlü teknik alt yapı mevcut. Bu yerleri özellikle STK’lar ve işadamlarımız için açtık. Devamlı aktif ve devamlı hizmet alabilecekleri bir alan haline getirmek için uğraşıyoruz. Oda içerisindeki mevcut düzeni değiştirerek üyelerimizin ve şehrimizin hizmetine sunduk. Bu hizmet birimlerine ise şehrimizden seçtiğimiz çeşitli isimler verdik. Türkiye’de bunun bir benzeri yok. Kocaeli öncülük eden ve yön veren bir şehir. İlk biz bunu gerçekleştirdik. Odanın mevcut imkanlarını yerinde kullanarak bunu gerçekleştirdik’’ dedi.

“ANKET MASASI OLUŞTURDUK”
Girişte bir anket masası oluşturduklarını söyleyen Özdağ, “Bu çalışmayla hem üyelerimizin bilgilerini güncellemiş oluyoruz hem de daha iyi hizmet verebilme adına neler yapabiliriz onları görmüş oluyoruz. Ayrıca internet sitemizi de yeniledik. Üyelerimiz buraya gelip kullanıcı adı alarak bu sayede faaliyet belgesini alabilecekler. İngilizce ve Fransızca olarak da yer alacak bu faaliyet raporlarına üyeler çeviri masrafı ödememiş olacak” dedi.

26 Temmuz 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR