Baykal’dan ilgi teşekkürü

Günün ilk ziyaretini parti binasına gerçekleştirdi Baykal. Fakat burada konuya vakıf olmayan gözler il başkanı Cengiz Sarıbay’ı aradı, lakin bulamadı....

Günün ilk ziyaretini parti binasına gerçekleştirdi Baykal. Fakat burada konuya vakıf olmayan gözler il başkanı Cengiz Sarıbay’ı aradı, lakin bulamadı. Çünkü Sarıbay, partisinin il başkanları toplantısı için kent dışındaydı.

Baykal’ın gelişi de bu zamana denk gelmişti.

Fakat Allah’ı var, örgüt temsilcileri eski genel başkanları olan Baykal’a saygıda kusur etmemişler. Karşılamadan basın toplantısına, oradan da yapacağı ziyaretlerde belirli bir program hazırlayıp, sorunsuz şekilde Deniz Bey’i ağırlamışlar.

Haliyle bu durum Baykal’ın dikkatinden kaçmamış.

Önce parti binasındaki basın toplantısında, daha sonrasında ise özelle parti yöneticilerine, Cengiz Sarıbay’ın olmadığı bir dönemdeki ilgileri dolayısıyla teşekkür etmiş. Bunu bizzat partililere topluca yapan Baykal, birebir sohbetlerinde bunu tekrarlamış.

Teşekkür ettiği kişilerden biri de il yöneticilerinden Hüseyin Acurman olmuş…

26 Eylül 2016 Kocaeli- Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR