Üzülmez: Sandığımıza sahip çıkıyoruz

    Kartepe genelinde 10 Ağustos’ta halkın oy kullanacağı Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi sandık yönetim kurulu başkanları nezaretinde görevliler bi...

BÜYÜT

 

 

Kartepe genelinde 10 Ağustos’ta halkın oy kullanacağı Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi sandık yönetim kurulu başkanları nezaretinde görevliler bir araya gelerek sandıklarına sahip çıkıyorlar. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez de 1225 numaralı sandık görevlileri ile AKP Genel Merkezi’nin talimatını yerine getirdi ve toplantısını belgelendirdi. Üzülmez, “Ak Parti her seçimde olduğu gibi Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de görev bilinci ve sorumluluğu ile oyunu kullanıp sandıklarına sahip çıkacak güç ve iradedir” dedi.

 

GÖNÜLLÜLER ORDUSU

 

Sandık görevlileri ile sohbet eden Başkan Üzülmez, “Ak Parti teşkilat yapısı itibarıyla bir gönüllü ordusuyla donanmış bir hizmetler birliğidir. Kendini hizmet etmeye adamış gönüllüler ordusu olması nedeniyle sürekli teveccüh görmektedir. Bu gönüllülük bazen yetmiyor. Şer güçler durmuyor ve çalışıyor. Bu nedenle sandıkların önemi artmaktadır. Dolayısıyla sandıklara sahip çıkmamız gerektiği her seçimde öne çıkmaktadır.

 

HER OY ÖNEMLİ

 

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de sandığa sahip çıkmak için bilgilendirme toplantıları sandık görevlileri ile yapılıyor. Sandık yönetim kurulu toplantılarını genel merkezin talimatı ile belgelendiriyoruz. Bu toplantılarla her oyun önemli olduğu ve seçimin kaderini değiştirebileceği bilinci ile her yerde olduğu gibi Kartepe’de de seçmen sandığına sahip çıkacaktır. Bu bilinçle sandık yönetim kurulu üyelerinin titizlikle görev yapacağına inanıyorum” dedi.

 

24 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR