Kocaelispor taraftarından İlker Çakır'a teşekkür

Grup "Kocaelispor Kulübü'ne hak ettiği değeri veren ve Kocaelispor'u bir ağabey olarak gören Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır'a yaptığı açıklamala...

Grup "Kocaelispor Kulübü'ne hak ettiği değeri veren ve Kocaelispor'u bir ağabey olarak gören Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır'a yaptığı açıklamalardan ve Kocaelispor'a karşı yaklaşımından dolayı teşekkür ediyoruz. Bu sezon içerisinde maçlarımız çakışmadığı taktirde Gebzespor Başkanı İlker Çakır'ı da bir maçımıza davet ederek onurlandırmak etmek istiyoruz. Bizim gibi benzer sıkıntıları yaşayan Gebzespor’a başarılar diliyoruz" denildi.

 

AÇIKLAMA...

İlimizde faaliyet gösteren takımlar içerisinde Kocaelispor Kulübüne hak ettiği değeri veren ve Kocaelispor'u bir abi olarak gören Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır'a yaptığı açıklamalardan ve Kocaelispor'a karşı yaklaşımından dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca Gebzespor için yapmış olduğu fedakarlık ve çalışmaları görüyor ve bu çalışmalardan dolayı kendisini takdir ediyoruz. İlimizde kendilerine siyasi olarak sunulan büyük imkanları çarçur eden diğer kulüp başkanlarına da örnek olmasını temenni ediyoruz.

Kocaelispor’umuza ilimizin diğer kulüp başkan ve yöneticilerinden, en çok ihtiyacımız olan bu günlerde maddi manevi destek beklerdik ancak kendileri tarafından Kocaelispor gerçeği yok sayılıyor, başka bir ilin takımı gibi davranılıyor. Bu şehrin imkanlarının büyük bir kısmı Kocaeli Birlikspor'a ve daha sonra Gölcükspor ve diğer ilçe takımlarına sağlanıyor. Gebzespor kulüp başkanı İlker Çakır'ın Kocaelispor'a yaklaşımı gibi Kocaeli Birlikspor ve Gölcükspor'dan da beklerdik. Kadrolarında düşünmedikleri futbolcuları kulübümüze tavsiye edebilirlerdi. Ancak bu konuda hiç bir adım atıldığını duymadık.

Gebzespor'da diğer tüm ilçe takımlarının olduğu gibi bizim kardeşimizdir. Geçmiş zamanlarda internet ortamında şahısların yazmış oldukları yazılar sonucunda sanal bir düşmanlık olduğu izlenimi yaratılmıştı ancak bu yazılar bir camiayı temsil edemez. Bu sezon içerisinde maçlarımız çakışmadığı taktirde Gebzespor Başkanı İlker Çakır'ı da bir maçımıza davet ederek onere etmek istiyoruz. Bizim gibi benzer sıkıntıları yaşayan Gebzespor’a başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği

11 Ağustos 2015 Kocaeli- SporYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR