Başiskele’de Saadet’in adayı Abdullah Öztürk

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan adayını Abdullah Öztürk olarak açıkladı.Saadet Partisi Kandıra’da Ramazan Arslan’dan sonra Başiskele’de de ad...

BÜYÜT
Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan adayını Abdullah Öztürk olarak açıkladı.


Saadet Partisi Kandıra’da Ramazan Arslan’dan sonra Başiskele’de de adayını açıkladı. Başiskele Belediye Başkan Yardımcılığı ve Kocaeli Tarım İl Müdürlüğü yapan Abdullah Öztürk 2014 yerel seçimlerinde Başiskele’de Saadet Partisi’nin adayı. Bulunduğu görevlerde duyarlı ve sorumlu oluşu ile tanınan Abdullah Öztürk Maşukiye’de açılacak taşocağına da karşı çıkıp imza atmamıştı.

GENEL MERKEZ ONAYLADI
Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Sinan Ejderoğlu yaptığı açıklamada “Abdullah Öztürk’ün Başiskele Belediye Başkan adaylığı Genel Merkezimiz tarafından onaylanmıştır. Abdullah Bey’le Başiskele’de geçen seçimlerdeki yüzde 30’luk oyumuzu artırarak seçim kazanacağız. Başiskele halkını yeniden gerçek hizmetlere kavuşturacağız” dedi. Ejderoğlu diğer ilçelerde ve Büyükşehirde de iddialı olarak hazırlandıklarını belirtti ve “Bu sefer başarımızı belediyeler kazanarak tescilleyeceğiz” dedi.

ABDULLAH ÖZTÜRK KİMDİR?
12 Temmuz 1970’de Artvin Şavşat’ta doğdu. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde lisans, Trakya Üniversitesi Tarım Ekonomisi Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1987’de TPAO Batman Üretim Müdürlüğünde göreve başladı. Birçok ilçe ve il Tarım ve Köyişleri teşkilatlarında teknisyenlik, şube müdürlüğü, il müdürlüğü görevlerinde bulundu. Kocaeli Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü görevini de yürüten Öztürk, Bolu ve Başiskele’de Belediye Başkan Yardımcılığı görevleri de yaptı. Öztürk aday olana kadar Bakanlık Müşaviri olarak görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

29 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR