Düş Bahçesi’nden Cumhuriyet Balosu

Düş Bahçesi İlkokulu ve Anaokulu sınıflarında Cumhuriyet Bayramı kutlamaları bir hafta öncesinden başladı. İlkokul öğrencilerinin Cumhuriyet rejimini...

BÜYÜT

Düş Bahçesi İlkokulu ve Anaokulu sınıflarında Cumhuriyet Bayramı kutlamaları bir hafta öncesinden başladı. İlkokul öğrencilerinin Cumhuriyet rejimini daha iyi anlamaları için Cumhuriyet’in 91’inci yıldönümünü anlatan keyifli bir sunum gerçekleştirildi. Okul ve sınıflar ise  bayraklar ile süslendi.


ÇOK MUTLUYDULAR

Etkinlikler kapsamında Ulu Önder Atatürk’ün izinde yetişen yeni neslin hayalindeki ülke resimleri yapıldı, Cumhuriyetimizi anlatan kitaplar okundu. Geleneksel Cumhuriyet Balosu’nda tüm öğrenciler özenle giyindi. Evde hazırlanan Atatürk rozetlerini takan öğrenciler kırmızı-beyaz kıyafetlerinin içinde çok mutlu ve gururluydu.


KORO BÜYÜK ALKIŞ ALDI

İlkokul öğrencilerinin hazırladığı koro ise büyük alkış aldı. İlkokul üçüncü sınıf öğrencileri Atatürk’ün hayatını İngilizce ve Türkçe sunumlarla arkadaşlarıyla paylaştılar. Balonun en sonunda 10. Yıl Marşı’na tüm öğrenciler ayakta ve büyük bir heyecanla eşlik ettiler.

31 Ekim 2014 Kocaeli- EğitimYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR