92 yeni hemşire ‘Göreve hazırız’ dedi

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne başlayan 92 hemşire 3 günlük genel uyum programını bitirerek göreve hazırız dedi. Genel uyum programın...

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne başlayan 92 hemşire 3 günlük genel uyum programını bitirerek göreve hazırız dedi. Genel uyum programında verilen eğitimde, hemşire görev yetki ve sorumlulukları, hastalarla iletişim, hastane enfeksiyonlarına genel bakış, el hijyeni, kan ve kan yoluyla bulaşan hastalıklar, kan ve kan ürünleri tranfizyonu, hemşirelik bakımı, temel yaşam desteği, ilaç uygulamaları, anne sütü ve önemi, çalışan güvenliği Hastane Hemşire Hizmetleri Müdürlüğü tarafından hastane konferans salonunda verildi.

 

BİRÇOK SAĞLIKÇI EĞİTİM VERDİ

Eğitim programı Hastane Hemşire Müdür Yardımcısı Rahime Ersoy, Hemşirelik Müdür Yardımcısı Hatice Baysal, Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat Pekdemir, Eğitim Hemşiresi Özlem Özkan, Hemşirelik Hizmetleri Müdür Yardımcısı Semra Sezaioğlu, Kalite Yönetim Direktörü Orkun Çilen, Ümmihan Çelik tarafından verildi.

 

HANGİ BÖLÜMLERDE ÇALIŞACAKLARI AÇIKLANDI

Son Olarak Hastane Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk hastane hakkında bilgi verip başarılar diledi. Cantürk, “Ailemize katıldığınız için bizler çok mutluyuz. Sizin de mutlu olacağınıza eminim” dedi. Daha sonra Hemşire Hizmetleri Müdürü Gonca İlter başarılar dileyerek her zaman yanlarında olacağını söyledi. 92 hemşirenin hangi bölümlerde çalışacağını tek tek açıklayarak programı bitirdi.

16 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR