Saraç, sohbete konuk oldu

        Kurulduğu günden beri pek çok sivil toplum merkezini ziyaret ederek fikir alışverişi yapan Kocaeli Toplumsal Dayanışma Derneği (KTDD) üyeleri...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kurulduğu günden beri pek çok sivil toplum merkezini ziyaret ederek fikir alışverişi yapan Kocaeli Toplumsal Dayanışma Derneği (KTDD) üyeleri önceki akşam Saatçi Ali Efendi Konağı’nda düzenlenen sohbette bir araya geldi. Sohbete konuşmacı olarak İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç katıldı.

 

GENİŞ KATILIM

Programı ise kalabalık bir davetli grubu takip etti. Katılanlar arasında Genç Kocaelililer Derneği (GKD) Başkanı Ayhan Varol, Pusula Düşünce Derneği Başkanı Volkan Şenel, Beylerbeyliler Derneği Başkanı Ayhan Ayyıldız, Kocaeli Kent Konseyi Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay ile vatandaşlar yer aldı.

 

HİZMETLERİMİZ SÜRECEK

Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden İZAYDAŞ’ın geniş bir hizmet yelpazesi içinde başarıyla yönetilip, faydalı yatırımlar yaparak faaliyette bulunduklarını ifade eden Genel Müdür Muhammed Saraç, “İlimiz ve ülkemiz için faydalı yatırımlar ve çevreye duyarlı hizmetlerin bundan sonraki dönemde de devam etmesini arzuluyoruz” dedi.

 

EKİBİMİZ BAŞARILI

Genel Müdür Saraç konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Son yıllarda Büyükşehir Belediyesi ve İZAYDAŞ Yönetim Kurulu Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu, şirket yönetiminin stratejisi ve çalışanların yoğun gayretleri ile yürütülen çalışmaların karşılığını rekor sonuçlarla aldık. Şirketimizi ayakta tutan çalışmalarımızla, ömrünü uzatacak yatırımlarımızla kentimize ve ülkemize hizmet etmek için gayret gösteriyoruz” diye konuştu.

 

ÇALIŞMALARI ANLATTI

Saraç, tehlikeli atık bertarafı, evsel atık, tıbbi atık, gemi atıkları, hafriyat atıkları, bitkisel ve hayvansal atıklar, enerji üretimi alanların da faaliyetler de bulundukları aynı zaman da İZAYDAŞ Akademi ve İZAYCAN gibi sosyal sorumluluk projelerini hayata geçilerek çalışmalar da bulunulduklarını ifade etti. Dernek başkanı Nurettin Yiğit de, programa katkılarından dolayı Saraç’a teşekkür ederek plaket takdim etti.

 

29 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR