Özder ve yönetimi, Köken’i ziyaret etti

Kongrenin ardından AK Parti Kandıra İlçe Başkanlığına seçilen Yunus Özder ve yönetimi ilk kurum ziyaretini Başkan Köken’e gerçekleştirdi.   “ÇALIŞI...

BÜYÜT

Kongrenin ardından AK Parti Kandıra İlçe Başkanlığına seçilen Yunus Özder ve yönetimi ilk kurum ziyaretini Başkan Köken’e gerçekleştirdi.

 

“ÇALIŞIN ÇALIŞIN YORULUN DİNLENMEK İÇİN YİNE ÇALIŞIN”

İlçe Başkanı Özder konuşmasında; “Yeni bir oluşum var. İlçe Başkanlığı ve yönetimi bizlere nasip oldu. Birlik beraberlik içinde Kandıra’mıza hizmet edeceğiz. Çok çalışacağız, bizim gurur kaynağımız, Ak Parti kurucusu olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’dur. Kongre günü söyledim, bizim sloganımız ‘çalışın çalışın yorulun dinlenmek için yine çalışın’ insan çalışırken dinlenir” dedi.

 

AK PARTİ İLE BERABER FARKLI BİR SÜREÇ BAŞLADI

Konuklarını makamında ağırlayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken sözlerine yeni yönetiminiz hayırlı olsun, Rabbim hayırlı işler yapmanızı nasip etsin diyerek başladı. Köken; “Ak Parti ile beraber farklı bir süreç başladı. Elhamdülillah ki geçmişte tüm dünyaya hüküm sürmüş İslami bir medeniyetini olan Osmanlı İmparatorluğu bugün Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte yine yeşermesi, yeniden duyguların kabarır olması bizi gururlandırdı. En azından bir sevda var, bir heves var. Çocuklarımızın geleceği için bizim elbirliği ile çalışmamız lazım. Bizim aramızı bozmaya çalışan olabilir, buna fırsat vermeyeceğiz. Uyuyan bir yapı var, bir tarafta bekliyor, onlar ne zaman fırsat yakalarsa bizlerle mücadele edecekler. Bizler de mücadele edip birlik beraberliğimizi bozmayacağız, bu yola Cumhurbaşkanımızın dediği gibi Kefenimizle çıktık. Niçin mücadele etiğimizi biliyoruz. Bize çok büyük görevler düşüyor kırmayacağız, dökmeyeceğiz, birbirimizle iletişimizi artırarak beraber olup partimizi ayaklandıracağız, biz bir aileyiz birbirimize destek olcağız” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

25 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR