Yazıcı: Yeni eğitim-öğretim dönemi için hazırlıklar tamam

Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, ilçede devam eden eğitim yatırımlarını inceledi. Beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu ve Milli Eğitim Şub...

Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, ilçede devam eden eğitim yatırımlarını inceledi. Beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu ve Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şimşek de yer aldı. Gölcük’ün gerek TEOG, gerekse LYS sınavlarında bu yıl yine ilde derece yaptığını, kaliteli eğitime giden yolun büyük ve ortak çalışmanın sonucu ortaya çıktığını ifade eden Kaymakam Yazıcı, son beş yılda özellikle Gölcük’ün eğitimde aldığı büyük yatırımlar neticesinde çok önemli mesafe kat ettiğini ifade eti.

 

“2017 YILIN İÇİNDE TAMAMLANACAK”

Adem Yazıcı, ilçede hali hazırda 7 eğitim yatırımının (Şehit Cengiz Topel İlkokulu, 2. Meslek Lisesi, Endüstri Meslek Lisesi, İmam Hatip Ortaokulu, Piyale Paşa İlkokulu, Yaşama Sevinci Özel Eğitim Uygulama Merkezi, Fen Lisesi Pansiyonu) inşaatlarının hızla devam ettiğini, önümüzdeki günlerde bunlardan bir kaçının tamamlanarak hizmete alınacağı, diğerlerinin ise 2017 yılı içerisinde tamamlanacağını ifade etti.

 

“BAŞARILI BİR YIL DİLEDİ”

Yazıcı, “2016-2017 eğitim-öğretim dönemi için tüm hazırlıklarımız tamamlandı. Sorunsuz bir eğitim yılı geçirmek için gereken tüm tedbir ve planlamalarımız yapıldı. Bu vesileyle tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimizin yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını ve başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini temenni ederim” şeklinde konuştu.

07 Eylül 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR