İZSANDER üyeleri KOTO’da buluştu

İzmit Sanat Okulu Mezunları Derneği (İZSANDER) Başkanı Halil Atay öncülüğünde önceki gün Kocaeli Ticaret Odası’nda bir toplantı tertiplendi. KOTO Mec...

BÜYÜT

İzmit Sanat Okulu Mezunları Derneği (İZSANDER) Başkanı Halil Atay öncülüğünde önceki gün Kocaeli Ticaret Odası’nda bir toplantı tertiplendi. KOTO Meclis Başkanı Bülent Karagöz’ün ev sahipliğinde yapılan toplantıya İzmit Sanat Okulu’ndan mezun olan bazı iş adamları ile siyasiler de katıldı.

 

DAVETLİLER MEMNUN

Farklı alanlarda iş ve görevleri bulunan katılımcılar, program nedeniyle dernek başkanı Halil Atay ile KOTO Genel Sekreteri Bülent Karagöz’e teşekkür ettiler. Bu tür toplantıların genişleyerek devam etmesi gerektiğini dile getiren katılımcılar, uzun süre eski günlerden konuşarak hasret giderdiler.

 

GENİŞ KATILIM VARDI

Öte yandan düzenlenen toplantıya Kent Konseyi Başkanı Abdullah Köktürk, CHP eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Elgin, iş adamlarından KOMAGDER Başkanı Fuat Biçici, ENPAY Onursal Başkanı Selim Yürekten, Bülent Başaran, Cevdet Korkmaz, Türk Telekom Alemdar Şube Müdürü Halit Endeş, Orhan Kasım, Fahri Balaban, Eren Açıldı, Yaşar Teke, eğitim camiasından Saygı Özkan, Sezgin Çuhadar, derneğin eski başkanlarından Fethi Birol Öziş, Gökhan Darcan ve yönetim kurulu üyeleri ile gönüllü genç mezunlardan Serkan Temel ve Arzu Akyıl katıldı.

03 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR