Körfez Rotary Kulübünden Özak’a ziyaret

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Körfez Rotary Kulübü yetkililerini konuk etti. Ziyarette Rotary Kulübü’nün davetlisi olarak...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Körfez Rotary Kulübü yetkililerini konuk etti. Ziyarette Rotary Kulübü’nün davetlisi olarak kente gelen 10 ülkeden öğrenciler de bulundu. Öğrenciler kentin peyzajına hayran kaldıklarını belirtti.

ROTARY KULÜBÜ’NDEN ZİYARET
Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarette Körfez Rotary Kulübü Başkanı Kaan Kobakoğlu, geçmiş dönem başkanları Tarık Orak ve Süleyman Anlak yer aldı. Ayrıca Kocaeli’ye 2 haftalık tatile gelen 10 ülkeden öğrenciler de ziyarette bulundu. Başkan Vekili Zekeriya Özak’ın öğrencilere sorduğu soruya aldığı yanıt ise kentin değişimini gözler önüne serdi.

İKİ ÖNEMLİ SORU
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak’ aralarında Fransa, İtalya, Belçika gibi ülkelerden gelen öğrencilere “hoş geldiniz” diyerek Kocaeli’de beğendikleri ve beğenmedikleri en önemli şeyi sordu. Soruya cevap veren konuk öğrenciler Kocaeli’de beğenmedikleri bir şey görmediklerini ifade ederek en göze çarpan beğendikleri noktanın ise kentin peyzajı olduğunu kaydetti.

HİZMETLERİN GÖSTERGESİ
Başkan Vekili Zekeriya Özak öğrencilerin verdiği cevabın Büyükşehir olarak yapılan hizmetlerin yerine ulaştığının bir kanıtı olarak gördüğünü ifade etti. Özak, Büyükşehir olarak kentin vizyonunu geliştirecek çalışmaların sürekli devam edeceğinin altını çizdi.

BÜYÜKŞEHİR HİZMETLERİNE ÖVGÜ
Körfez Rotary Kulübü Başkanı Kaan Kobakoğlu, her sene Büyükşehir Belediyesi’ni ziyarette bulunduklarını belirterek yapılan hizmetlerin her geçen zaman büyüyerek dünya kenti olma yolunda büyük adımlar attırdığını kaydetti.

27 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR