DSP İzmit’ten iddialı toplantı

DSP İzmit İlçe yöneticileri önceki gün yaptıkları toplantıyla seçim için çalışmaları başlattıDSP İzmit İlçe Yönetimi önceki gün İlçe Başkanı Hülya Yıl...

BÜYÜT

DSP İzmit İlçe yöneticileri önceki gün yaptıkları toplantıyla seçim için çalışmaları başlattı

DSP İzmit İlçe Yönetimi önceki gün İlçe Başkanı Hülya Yıldırım Kahraman başkanlığında toplandı. Bağçeşme Koru Kafe-Restoran'da yapılan toplantıya ilçe yöneticileri Rasim Kara, Yılmaz Karanlık, Mehmet Biber, Habib Zoroğlu, Adalet Vural, Güldane Abay, Gülden Aynaz, Arzu Vuruşgan, Veda Acar Özer, Neslihan Kestanlıoğlu, Feride Kahveci ve Yücel Zihni katıldı.

SEÇİM ÇALIŞMALARI
Düzenlenen toplantıda yönetim tarafından birçok karar alındı. DSP İzmit İlçe Yönetimi tarafından 6 Ekim Cumartesi günü sabah saat 10.00'da Koru Kafe-Restoran'da kahvaltı programının düzenlenmesi kararlaştırıldı. Düzenlenecek olan kahvaltıya partinin önde gelen isimleri, partililer ve basın mensupları davet edilerek seçim startı verilecek.

“ÇALIŞMALARIMIZA GIBTA EDECEKLER”
DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım Kahraman, “Partimize katılım hızla artıyor. Diğer partilerden ayrılıp partimize katılan birçok değerli partilimiz var. İlginin hızla arttığı bu dönemde seçim startını da veriyoruz. Yeni dinamiklerimizle partimizi hak ettiği yerlere getireceğiz ve seçimlerde büyük oranda başarı elde edeceğiz. Partililer olarak buna yürekten inandık. Çalışmalarımızda şu ana kadar herhangi bir aksama yaşanmıyor. Yöneticilerimiz arasında görev değişiklikleri yaparak partimizin hızla halka ulaşmasını sağlayacağız. Çok yakın zamanda Kocaeli halkının gıbta ile bakacağı çalışmalara imza atacağız” dedi.

28 Eylül 2012 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR