Bir Projem Var yarışması değerlendirmeleri başladı

Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen “Bir Projem Var” fikir yarışmasında görev yapacak olan jüri üyeleri, bir araya gelerek değerlendirme toplantıl...

BÜYÜT


Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen “Bir Projem Var” fikir yarışmasında görev yapacak olan jüri üyeleri, bir araya gelerek değerlendirme toplantılarına başladı.
Toplantı öncesinde Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, yaptığı açıklamada, Gölcük Belediyesinin Bir Projem Var fikir yarışmasına katılan tüm Projelerin değerlendirme toplantılarıyla ele alınacağını belirtti. Son gün olan 13 Aralık 2013 tarihine kadar toplam 76 adet projenin Belediyeye teslim edildiğini, belirli aralıklarla yapılacak değerlendirme toplantılarıyla tüm projelerin tek tek inceleneceğini söyledi. Başkan Ellibeş, “Bilindiği gibi Bir Projem var adlı Fikir yarışması ile 4 kategoride ödüllü bir yarışma olarak düzenledik. Bu kategorilerde benim de bir projem var diyecek ve kriterlere uygun herkesin fikirlerine ve projelerine açık olduk. Bunun için 76 adet katılımcı projelerini teslim ettiler. Yarışmaya katılan katılımcıları ve projelerini çok önemsiyoruz. Bunları en güzel şekilde değerlendirerek Gölcük’e kazandırmak istiyoruz” dedi.
Gölcük Belediyesi’nin “Bir projem var” yarışması;
*Çevre ve altyapı projeleri,
*Sosyoekonomik ve kültürel projeler,
*Yapı işleri, mimari ve ulaşım hizmetleri projeleri,
*Basın yayın ve tanıtım
Olmak üzere dört kategoride yapılacak. Yarışmada kategorilerinde ilk üç dereceye girenlere ödüller verilecek.
JÜRİ ÜYELERİ
Değerlendirme toplantısına, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, KOÜ Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevnihal Erdoğan, KOÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fisun Alvar, KOÜ İzmit MYO Öğretim Görevlisi Sevda Ergüven, Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk, Kocaeli Mimarlar Odası Eski Başkanı Yalçın Ergen, Gölcük İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Yavuz, Gölcük Belediye Meclis Üyeleri Sami Cansu, Yılmaz Calay, Zekeriya Tiryaki, Gölcük Belediyesi Başkan Yardımcıları İbrahim Tektaş ve Hasan Özer katıldı.

27 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR