Karaosmanoğlu: Hedefimiz en az 8 milletvekili

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, il genelinde kongrelerini tamamlayan ilçe teşkilatlarının ziyaretlerini kabul etmeye devam...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, il genelinde kongrelerini tamamlayan ilçe teşkilatlarının ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. AK Parti Derince İlçe Başkanlığına seçilen İbrahim Şirin ve yönetimini makamında misafir eden Başkan Karaosmanoğlu “Kocaeli’yi temsil edecek milletvekili sayısının muhtemel olarak 12 olmasını bekliyorum. Her ortamda söylediğim gibi milletvekili hedefimiz en az sekizdir. Teşkilatlarımız ve AK Partimiz bu sayıyı kazanacak güçte ve kudrettedir” dedi.

 

TEŞKİLATIMIZ GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞMALI

Haziran’da yapılacak 2015 milletvekilliği seçimleri için güçlü Türkiye’nin yola devam edebilmesi açısından dönüm olduğunu vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu “Bölgemizdeki gelişmeler, İslam coğrafyasındaki arzu edilmeyen huzursuzluklar maalesef içimizi burkmaktadır. Güçlü Türkiye’nin önemi net olarak görülmektedir. Bunun için teşkilatlarımızın sorumluluğun hangi noktada olduğunu idrak etmelidir. Parti yönetimi başta olmak üzere, gönül vermiş teşkilat üyelerimizin gece gündüz demeden çalışması gerekmektedir” şeklinde konuştu.   

 

FEDAKARLIK YÖNETİMDEN BAŞLAR

Halkın refahı ve mutluluğu için siyasi arenada görev almış teşkilat üyelerinin dışında asıl fedakarlığın yönetimlerden başladığını vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu “ Teşkilat yönetimlerimiz ateşten gömlek giymişlerdir. Bunun farkında olmalıdırlar. Bu gömlek gelecek nesillere karşı giyilmiş sorumluluktur. Hizmet ve fedakarlık anlamına gelmektedir. Bizlerin gelecekten tek hedefi, ülkemizin 2023’e ulaşmasıdır. Güçlü Türkiye’nin, bölgemizin mazlum halklarına ve hatta dünyada ki yetimlerin huzuru için ulaşılması gereken bir amaç olduğunu tüm teşkilatımıza anlatmamız gerekmektedir. Özellikle teşkilat başkanımızın ve yönetiminin fedakarlık noktasında birbirleriyle yarışır olması gerekmektedir” açıklamasını yaptı. 

 

 

HALKIN İRADESİ SANDIĞA YANSIYACAKTIR

2015 Genel seçimlerinde halkın iradesinin sandığa yansıyacağını ifade eden Başkan Karaosmanoğlu “ Cumhurbaşkanlığında aldığımız seçim sonucu bizim barametremizdir. Çalışmalarımızı bu hedefe göre planlamamız gerekmektedir. Partimize gönül vermiş herkesin, iradesini sandığa yansıtmasında gereken tüm önlemleri almalısınız. Arazi çalışmasına önem vererek, halkımızı kucaklayarak ve yaşadıkları sorunlara çözüm bularak siyasi anlayışımızı sürdürmeliyiz. Sandıklara hakim olarak, hedeflerimizde sapma yaşamadan mahallelerimizde ki tüm sokakları gezerek seçime hazırlıklı hale gelmeliyiz” dedi.

 

YENİ DERİNCE DAHA YAŞANABİLİR

Ak Pati Derince İlçe yönetimine görevlerinde başarılar ve yüz aklığı dileyen Başkan Karaosmanoğlu “ İlçemiz 10 sene önceki halinden çok iyi bir yerlere geldi. Derince bizim için çok önemli bir yerdir. Daha yaşanabilir hale gelen ilçemiz, sahillerimizle kavşaklarımızla vadilerimizle birinci sınıf oldu. Bu başarının devam edebilmesi için uyumlu siyasetin devam etmesi gerekmektedir. Teşkilatımızın tüm birimleri çok iyi bir organize olmalıdır. Sandık listelerini önemseyin” ifadesini kullandı.

24 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR