Yalçın"Karaosmanoğlu’nu yakaladık"

      CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, haftalık basın toplantısını CHP İl binasında gerçekleştirdi. Seçimlere 10 gün kala çalışmalarının daha da sıklaştı...

BÜYÜT

 

 

 

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, haftalık basın toplantısını CHP İl binasında gerçekleştirdi. Seçimlere 10 gün kala çalışmalarının daha da sıklaştığını ifade ederek söze başlayan Kuşkan, önemli ve kritik bir seçim arifesinde olduklarını söyledi. İlçe ilçe toplantılara başlayacaklarını söyleyen Kuşkan, “Müşahit kartlarımız ilçelere dağıtıldı. Sandıklarda görev alacak arkadaşlarımızın bilgi kitapçığı veriliyor" dedi.

 

KARAYOLU OLDUĞUNDAN

PANKART KALDIRILDI

Polemiklerden uzak durmaya çalıştığını ifade eden Kuşkan, Kartepe yolu üzerinde buluna 'Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle' yazılı pankart ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kuşkan, "Pankartlarla ve seçim güvenliğini ilgilendiren konularla ilgili sıkıntılarımız var. 11 Mart’ta il seçim kuruluna yaptığımız müracaat sonunda o pankart oradan kaldırılmış" dedi.

 

KARAOSMANOĞLU'NU YAKALADIK

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek'in, Sefa Sirmen ve Hurşit Güneş ile ilgili açıklamalarına da cevap veren Kuşkan, "Mahmut Civelek'in partililerimizle ilgili açıklamaları beni üzdü. Bizim hedefimiz Büyükşehir Belediyesi’dir. Karaosmanoğlu'nu oy oranı olarak yakaladığımızı düşünüyorum. Öne geçip seçimi alacağımız kanaatindeyim" şeklinde konuştu.

 

CEMAAT VE SANDIKLAR

Civelek'in Gebze'de yaptığı konuşmada cemaati kastederek sandıklara dikkat etmek gerekir sözünü eleştiren Kuşkan, "Cemaat denen yapıyla bu arkadaşlarımız iç içeydiler. Demek ki sandıklar sahiplenilmeli derken geçmişte acaba bir şeyler mi oldu diye aklımıza soru işaretleri geliyor. Seçim güvenliğini önemsiyoruz. Kentte olumlu ve rahat bir hava içerisinde seçim yapılmasını arzu ediyoruz. Kocaeli'nin ufku ve vizyonu için Büyükşehir'in CHP anlayışıyla geleceğin sağlanacağını düşüyorum. Bizim birinci derecede ki hedefimiz Büyükşehirdir" şeklinde konuştu. 

19 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR