Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, genel kurul yapacak

1986 yılından 1998 yılına kadar Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli İl Temsilciliği olarak çalışmalarını sürdüren ve 1998 yılında 500 kişiyi geçen üye s...

1986 yılından 1998 yılına kadar Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli İl Temsilciliği olarak çalışmalarını sürdüren ve 1998 yılında 500 kişiyi geçen üye sayısıyla şube olarak çalışmaya başlayan Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, 30 Ocak 2016 Cumartesi günü, 10. Olağan Genel Kurulu’nu yapacak.

 

Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, Bolu, Düzce, Sakarya ve Yalova illerini de bünyesinde barındırıyor.  1080 üyesi bulunan KMO Kocaeli Şubesi, 30 Ocak Cumartesi günü, şube binasında yapılacak Genel Kuruldan sonra, 31 Ocak Pazar günü, üyelerinin oylarıyla, yeni dönem yönetim ve delegelerini belirleyecek.

 

Türk Mühendis ve Mimar Odalarına bağlı, 24 Meslek Odası’ndan biri olan Kimya Mühendisleri Odası, ilimizde şube olarak temsil ediliyor.

 

KMO Kocaeli Şubesi, Kimya Mühendislerinin ve Kimya Sanayisinin sorunları, mesleki çalışmaları ve gelişimi, ilimiz ve bağlı illerde bulunan üniversite ve sanayi kuruluşları ile birlikte, çözüm ve yöntemler oluşturmak üzere, bu dönemde de etkinlikler ve çalışmalar yapmak üzere yeni döneme hazırlanıyor.

 

Gücünü, üyesinin katılımından, bilgi ve deneyiminden alan KMO Kocaeli Şube’si, oda üyelerini Genel Kurula katılmaya, oy kullanmaya ve birlikte, ilimiz ve bölgemizdeki sorunlara çözüm üretmeye çağırıyor.

28 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR