Başkanlar, Başiskele turunda

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek önceki gün Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin A...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek önceki gün Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’la birlikte Yuvacık Barajı çevresinde incelemelerde bulundu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Şube Müdürü Abdulkadir Karaosmanoğlu’nun da katıldığı ziyarette, kar yağışının ardından seviyesi yükselen Yuvacık Barajını incelendi ve yeni yapılacak ağaçlandırma çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

 

Başkanlar ayrıca taşkınlara sebep olan derelerde başlayan ıslah çalışmasını yerinde inceledi. Bölgede yağmur suyu hattı döşemesi ve toklu dere ıslah çalışmasında sona yaklaşılırken, toprak kayma tehlikesi arz eden yerlerde de istinat duvarı çalışmaları gerçekleştirildi.  Başkan Ayaz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na ve Ak Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek’e çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

 

Başkan Ayaz ziyaret esnasında Başiskele’de gerçekleşecek olan yatırım ve hizmetler hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Başiskele’de birçok örnek, öncü projeleri hayata geçirdiklerinden dolayı mutlu olduklarını ve bu projelerin Başiskele’ye kazandırılmasında göstermiş oldukları destekten dolayı başkan Karaosmanoğlu ve Civelek’e teşekkür etti.

 

Başkan Ayaz aynı zamanda Başkan Karaosmanoğlu ve Civelek’e yeni proje ve yatırımlar hakkında bilgi verdi. Daha mutlu Başiskele için, modern kent Başiskele’yi inşa ederken kazancın yeni Kocaeli’den yeni Türkiye’ye kadar geniş bir yelpazesi olduğunu ve bunun için aşkla çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

 

KARAOSMANOĞLU: BAŞKAN AYAZ BAŞİSKELE’DE ÇOK GÜZEL İŞLER YAPIYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu “Başkan Ayaz Başiskele’de çok güzel işler yapıyor. Başiskele 6 yılda kendini ve kentini geliştirmiş örnek bir ilçe belediyesidir. Biz Başiskele ile her zaman uyum içerisinde çalışıyoruz. Başiskele’de örnek birçok hizmetin açılışını Başkan Ayaz’la birlikte gerçekleştirdik. Başiskele, Başkan Ayaz’ın söylediği gibi şanslı insanların oturduğu bir kenttir. Bu şansı oluşturduğu için ben de Hüseyin kardeşimi tebrik ediyorum” dedi.

 

CİVELEK: BAŞİSKELE GELECEĞİ PARKLAK BİR KENT

Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek de : “Başiskele bugüne kadar birçok öncü, örnek projeye imza atmış, öncü birçok hizmeti hayata geçirmiştir. Bu da Başiskele’nin önümüzdeki süreçte daha da güzel işlerin her zaman bizler için var olacağı inancını oluşturuyor, hamdolsun. Başiskele geleceği parlak bir kent. Bu çalışmalarından dolayı Başkan Ayaz kardeşimi ben de tebrik ediyorum” dedi.

30 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR