AKP’li Ali Korkmaz muhalefete taş attı

“Muhalefet, umudunu ithal aday adaylarına bağladı”AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, CHP ve MHP’yi eleştirerek, Kocaeli’de 10 yılda birçok hizmetin y...

BÜYÜT

“Muhalefet, umudunu ithal aday adaylarına bağladı”

AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, CHP ve MHP’yi eleştirerek, Kocaeli’de 10 yılda birçok hizmetin yapıldığını, muhalefetin umutlarını ithal aday adaylarına bağladığını söyledi

AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve ilçe yöneticileri mahalle ziyaretlerine seri bir şekilde devam ediyor. Korkmaz, ziyaretlerde özellikle MHP’yi eleştirdi. Korkmaz önceki gün İlçe Başkan Yardımcıları Yusuf Sami Çınar, Ahmet Kır, Ayhan Aslanboğa, Özcan Aygün, Havzullah Yaydemir, ilçe yöneticileri Yusuf Yıldız, İsmail Parlak, Melike Tabak, İzmit Belediye Meclis Üyesi İbrahim Kılıç, AKP İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ali Erdem ile birlikte Alikahya Fatih, Alikahya Merkez, Alikahya Atatürk Mahalleleri’ni ziyaret etti. Toplantıya ayrıca Nurettin Arıcan da katıldı. Alikahya halkının ve mahalle yöneticilerinin yoğun katılım sağladığı gözler kaçmadı.

LİSTEMİZ HAZIR
Yaptıkları faaliyetleri ve mahallerin sorunları ile ilgili bilgi veren, AKP, Alikahya Atatürk Mahalle Başkanı Levent Doğar, konuşmasına ilçe Başkan Ali Korkmaza ve ilçe yöneticilerime teşekkür ederek başladı. Doğar, “İlçe başkanlığımızla beraber uyum içersinde çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Hedefimiz 2014’de yapılacak yerel seçimler. Kendi mahallem olan Atatürk Mahallesi’nde 9 sandık var. Her sandığa 9 kişilik sandık yönetim kurulu listemiz hazırlayıp ilçe başkanlığımıza teslim edilmiştir. Biz Ak Parti olarak seçime hazırız” dedi.

SEÇİME HAZIRIZ
Akparti İzmit ilçe Başkanı Ali Korkmaz konuşmasında mahalle ziyaretlerinin ve köy ziyaretlerinin devam ettiği söyledi. Korkmaz, “Gecenin bu saatinde buraya gelip Türkiye’nin ve İzmit’imizin, ve halkımızın derdi ile dertlenmek ancak Ak Parti’nin yapacağı bir iştir. Biz Ak Parti ailesi olarak dünya lideri ve Türkiye’nin liderinin sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bize yüklediği sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Mahalle başkanım dediği gibi 52 mahallemizde sandık yönetim kurullarımızı % 100 bitirerek,52 mahallemiz ve 50 köyümüz, Kadın ve Gençlik Kollarımızda dahil olmak üzere, bu pazar seçim olsa biz Ak Parti İzmit olarak hazırız” dedi.

İTHAL ADAY ADAYLAR
Konuşmasına CHP ve MHP’yi eleştirerek devam eden Korkmaz, “Bir siyasi parti Kocaelin’de umduğunu bulamayacağını anlayınca umutlarını ithal aday adaylarına bağlamış. Çok yazık. Bir de aday adayı arkadaşlar mahallelerde ziyaretlerinde yılların siyasetçileri gibi atıp tutuyorlar. Yok yolsuzluklar tavan yapmış, yok Kocaeli ağlayan bir kentmiş. Yok her sokak dere gibiymiş. Arkadaş sen daha Kocaeli’ne/İzmit’e dün geldin, keşke sen 15 sene önce gelseydin de, bir de bugünü bir karşılaştırsaydın. Size birileri 10 yılda Kocaeli’ne, İzmit’e neler yapılmış bir gezdirsinler.

BİRÇOK HİZMET YAPILDI
Ama kendileri gezemiyorlar ki, aday adaylarını gezdirsinler. Ama ben size kısaca anlatayım. Gidin bir Sekapark’ı, Umuttepe yolunu, köylerde bile yapılan arıtma tesislerini, köylere yapılan hizmetleri, Cengiz Topel Havaalanı ve sizlere anlatamayacağım bir sürü hizmetler. Bence biz bu yatırımları gezin, ondan sonra halkın karşısına çıkın. Bu tutum o siyasi partinin bir acizliğidir. Bu hizmetleri görmemek bir körlüktür” dedi. Toplantı ilçe başkanı Ali Korkmaz’ın konuşmasından sonra karşılıklı soru cevap şeklinde son buldu. Daha Sonra Alikahya Merkez’de İlçe Başkanı Ali Korkmaz esnaf ziyareti yaptı.

16 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR