AKP Gölcük’ün hedefi 19 bin 400 üye

AKP Gölcük İlçe Başkanı Mevlüt Demir’in milletvekili aday adaylığının neticesinde boşalan ilçe başkanlığına atanan Av. Abdulkadir Doğrul, Gölcük’te 19...

BÜYÜT

AKP Gölcük İlçe Başkanı Mevlüt Demir’in milletvekili aday adaylığının neticesinde boşalan ilçe başkanlığına atanan Av. Abdulkadir Doğrul, Gölcük’te 19 bin 400 kişiyi partiye üye yapmayı hedeflediklerini söyledi.

AKP Gölcük İlçe Başkanlığına atanan Av.Abdulkadir Doğrul, basın açıklaması yaparak hedeflerini açıkladı. Av.Duğrul, “İlçe Başkanlığına Temel Erten kardeşimizle birlikte talip olduk. Siyasi partilerde görevlere birden fazla taliplisinin olması siyasetin doğasında ve demokrasinin özünde var olan bir unsurdur. Bu süreç Genel Merkezimizin onayıyla 17 şubat günü tamamlandı ve ilçemiz için atamamız gerçekleştirildi. Bugün itibariyle de birlik ve beraberliğimiz kaldığı yerden daha güçlenerek devam edecektir. Almış olduğumuz siyasi terbiye bizlere bunu öğretmiştir” açıklamasında bulundu.

ÇEYREK ALTIN
Her seçimde çıtasını ve oy oranını yükselten AK Parti, Kocaeli bazındaki hedefini %61 oranı olarak açıkladı diyen Doğrul, “97 bin seçmeni olan Gölcük’ün % 20’lik oranda 19 bin 400 seçmen üye yapması gerekmektedir. 9500 üyesi bulunan ilçemizde hedefe ulaşmak için daha fazla çalışmalıyız. En çok üye yapan teşkilat mensubumuza çeyrek aldın hediye edeceğiz. Gösterilen hedefi başarmak çok zor değil, biraz özverili çalışmak ve inanmak gerekiyor” dedi.

20 Şubat 2011 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR