Vücudunuzdaki çatlaklardan kurtulmanın yolu BENNU POLİKLİNİK’ten geçiyor

Özel Bennu Polikliniği’nde hem bayanları, hem de bayları ilgilendiren pek çok hizmetin yanı sıra uygulanan çatlak tedavi yöntemi ile de vücudunuzdaki...

BÜYÜTÖzel Bennu Polikliniği’nde hem bayanları, hem de bayları ilgilendiren pek çok hizmetin yanı sıra uygulanan çatlak tedavi yöntemi ile de vücudunuzdaki çatlaklara karşı ciddi sonuçlar elde ediliyor

Dr. Fuat Ayar ve eşi Ayşe Ayar’ın sahibi olduğu ve şubat ayı itibariyle Tepecik Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:88 (Fevziye Camii yanı) adresinde hizmete giren Özel Bennu Polikliniği, özellikle bayanların hem güzel görünmeleri hem de sağlıklı bir yaşam sürmeleri için uğramaları gereken tek adres. Bayanların yanı sıra dış güzelliğine önem veren erkekler için de birçok hizmet sunan Özel Bennu Polikliniği’nde uygulanan Biodermogenesi adı verilen çatlak tedavi yöntemi, vücudundaki çatlaklardan rahatsızlık duyanlar yüzde yüz çözüm. Türkiye’nin sadece yedi ilinde uygulanan ve ilimizde de bir tek Bennu Polikliniği’nin uyguladığı bu tedavi ile çatlaklarınızdan sonsuza dek kurtulacaksınız.
ÇATLAKLARDAN KURTULUN
Toplam 3 kattan ve 350 metre kare alandan oluşan poliklinikte 3 Estetiysen, 1 El Ayak Sağlığı Uzmanı, 1 doktor ve 1 hemşire olmak üzere toplam 7 deneyimli personel hizmet sunmakta. Lazer ve iğneli epilasyon, cilt bakımı, botoks ve dolgu, bölgesel incelme ve zayıflama birimi olan Ozon Sauna, Guam Tedavisi ve Masaj tedavisi yanında uygulamasına yeni başlanan Biodermogenesi adı verilen çatlak tedavi yöntemi ile çatlaklardan kurtulmak artık çok kolay.

BAYANLARA ÖZEL MASAJ SALONU
Güzellik salonu olarak açılan ve poliklinik olarak hizmet sunmaya devam eden poliklinikte masaj salonu, bayanlara özel olmakla birlikte diğer tüm hizmetlerden erkekler de yararlanabiliyor. Tüm alanlarda ve özellikle de çatlak tedavisinde oldukça iddialı olan poliklinik, Pazar günü hariç her gün sabah saat 09.30 akşam saat 19.30 arası hizmet veriyor. İlimizde tek şubede hizmet veren ve şube sayılarını da arttırmak istediklerini belirten Dr Fuat Ayar, “Farkımızı ve kalitemizi görmek isteyen tüm Kocaelili vatandaşlarımızı bekleriz” dedi.

“BELGELENDİRİLMİŞ TEK ÇÖZÜM”
Biodermogenesi yöntemi ile artık çatlaklardan kurtulmanın garantisini veren Dr. Fuat Ayar, “Kocaeli’de ilk kez uygulamaya soktuğumuz dört aşamadan oluşan Biodermogenesi yani çatlak tedavi yöntemi ile çatlaklarınızdan kurtulacaksınız. Bağımsız araştırmalar, akademik çalışmalar ve bilimsel yayınlar tarafından belgelendirilmiş olan eşsiz çatlak tedavi yöntemi uzun ömürlü ve ciddi sonuçlar elde etmeyi garantileyen ve çok sayıda biyopsi ve ultrason taraması aracılığıyla belgelendirilmiş tek çözümdür” ifadelerini kullandı.

“PİSA ÜNİVERSİTESİ KANITLADI”
Çatlak tedavisi ile ilgili bilgi vermeye devam eden Ayar, “Çatlakların seanstan seansa yenilendiğini, içi boş labrum bölgesinin cilt altında doldurularak yumuşadığını ve sadece güneş ışığına maruz kalarak bronzlaştığına tanık olacaksınız. Pisa Üniversitesi Dermatoloji Fakültesi’nin sürdürdüğü bir araştırma çatlakların, Biodermogenesi’den önce önerilen diğer uygulamalardan tamamen üstün olarak yüzde 85.22 gibi benzersiz bir oranda kaybolduğunu kanıtlamıştır. Tedavi sonrası da spor, güneşlenmek gibi dilenen her şey yapılabilir” dedi.

10 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR