MARKA, Moskova’da bölgemizi tanıttı….

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), yurt dışında bölgesinin tanıtımını yapmaya devam ediyorDoğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Rusya’nın başkenti M...

BÜYÜT

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), yurt dışında bölgesinin tanıtımını yapmaya devam ediyor

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Rusya’nın başkenti Moskova’da 17.’si düzenlenen Uluslararası MIMS Powered By Automechanika Moscow 2013 fuarına katıldı. Fuarda MARKA uzmanları Doğu Marmara bölgesinin uluslararası tanıtımını gerçekleştirmek ve yabancı yatırımcılara yönelik bölgemizin yatırım olanaklarını anlatmak için çalışmalarda bulundu.

ÖNEMLİ FİRMALAR
35 ülkeden 1379 katılımcı ile düzenlenen Automechanika Moskova 2013 fuarı, otomotiv yan sanayi ve oto bakım ve dayanıklılık ürünleri sektörünün önde gelen firmalarını bir araya getirdi. Fuarı başta Rusya olmak üzere 53 ülkeden 15717 kişi ziyaret etmiştir. Fuara Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Beyaz Rusya, Güney Korea, Çin, Sırbistan, Slovenya, Tayvan ve Türkiye ulusal katılım gösterdi.

GÖRÜŞMELER YAPILDI
Dört gün boyunca MARKA’nın standı çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilmiş olup ziyaretçiler Doğu Marmara’nın coğrafi konumu ve otomotiv ana ve yan sanayisi açısından Türkiye’deki önemi hakkında bilgilendirildi. Fuar vesilesiyle, MARKA Uzmanları, Avrupa İşletmeler Ağı’nın Rusya’daki irtibat noktası olan Rusya Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Destek Ajansı (SIORA) ile görüştüler. Görüşmede MARKA ve Bölgesi tanıtılırken iki kurum arasındaki işbirliği olanakları ele alındı.

14 Eylül 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR