Sepaş Enerji’den 3 dakikada abonelik

2014 yılında müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Sepaş Enerji; müşterilerin sıra beklem...

BÜYÜT

2014 yılında müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini artırmaya yönelik başarılı çalışmalarıyla dikkat çeken Sepaş Enerji; müşterilerin sıra beklememesi, işlemlerinin daha hızlı gerçekleştirilebilmesi ve çalışanların daha verimli olabilmesi için  yeni bir iş modeli geliştirdi. İş süreçlerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesi adına yapılan bu çalışmayla,  önceden ortalama 9-10 dakika süren abonelik işlemleri artık ortalama 3 dakika içerisinde yapılabilecek.

Sepaş Enerji, yeni abone başvurusunda sağladığı işlem hızını, müşterilerinin abonelik kapatma (perakende satış sözleşmesini sona erdirme)  ve abone devri başvurularında  da gerçekleştiriyor.

Sepaş Enerji Genel Müdür Vekili Mustafa Ensari konuyla ilgili yaptığı açıklamada, zamanın herkes için çok değerli olduğunu vurguladı. Abonelik işlemlerinin tek seferde ve hızlı gerçekleştirebilmesi için müşterilerin gereken belgeleri yanlarında bulundurmasının öneminin altını çizen Ensari, “Müşteri Hizmetleri Merkezlerimizde müşterilerimizin başvurularını anında karşılamak temel hedefimiz. Çağdaş ve hizmet odaklı çalışmalarımız  kapsamında, Sepaş Enerji olarak yeniliklerimize devam ediyor ve  müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye taşınması için ekibimizle süreçlerimizin geliştirilmesi konusunda sürekli çalışıyoruz. Güler yüzlü çalışanlarımız, modern tasarımlı hizmet alanlarımız, sıramatikler, kapasitesi artırılan bekleme koltuklarımız ve 3 kat daha hızlı hizmet anlayışımızla Sepaş Enerji abonelerine daha çağdaş bir hizmet sunmayı hedefliyoruz” dedi.

Sepaş Enerji müşterileri, abonelik işlemleri için gereken belgelerin tümüne 444 5 186 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak veya www.sepas.com.tr web sitesinde yer alan Müşteri Hizmetleri sekmesini ziyaret ederek ulaşabilirler. 

11 Aralık 2014 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR