AKP’li Koyun’dan hayırlı olsun ziyaretleri

AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun ve beraberindeki ilçe yönetimi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni Başhekimi Op. Dr. Soner Şahin'i...

BÜYÜT

AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun ve beraberindeki ilçe yönetimi Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni Başhekimi Op. Dr. Soner Şahin'i makamında ziyaret etti.

AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi yeni Başhekimi Op.Dr. Soner Şahin'i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. AKP Körfez İlçe Başkan Yardımcıları Mehmet Şahin, Bekir Sarıgül, Mustafa Yaman, Selim Çalışkan, Kadın Kolları Başkan yardımcısı Kadriye Köksal, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Fahri Şık, Erol Gündüz, Mehmet Şahin Ergün ve Başkan Danışmanı Mitat Atalay da yapılan ziyarette hazır bulunarak Şahin'e hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

BAŞARILAR DİLEDİLER
Başkan Engin Koyun yaptığı konuşmada Kocaeli’nin en büyük hastanelerinden olan Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi halkımıza en iyi şartlarda hizmet vermektedir. Genç bir doktorumuzun Başhekimlik gibi önemli bir görev üstlendiğini ifade ederek, herkesin yeni Başhekimimize yardımcı olması gerekliğinin önemini belirtti. Ak Parti Körfez İlçe Teşkilatı olarak her türlü desteği ve katkıyı vereceklerini söyleyerek Başhekim Soner Şahin’e yeni görevinde çalışmalarında başarılar diledi.

TEŞEKKÜR ETTİ
Başhekim Op. Dr. Soner Şahin yapılan ziyaretten dolayı Başkan Engin Koyun ve beraberindeki İlçe yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Çok önemli bir görevi üstlenmenin mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayım. Özellikle Derince ve Körfez İlçelerimizin tam ortasında kalan hastanemiz diğer İlçe ve İllerden gelen vatandaşlarımızla yetki ve sorumluluk alanı olarak önemli bir nüfusa hizmet ettiğini, Hasta memnuniyetinin çok önemli olduğunu bunu sağlamak içinde gece gündüz demeden her türlü çalışmayı yapacaklarını hastanemizde çalışan tüm personelin hizmet standartlarını yükselteceklerini, bunları yaparken de her kesimden gelecek desteğe eleştiriye görüşe ve önerilere açık olduklarını ifade etti.

ZİYARETLERDE BULUNDULAR
AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun ve beraberindeki heyet Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastane yöneticiliğine atanan Yrd. Doç. Dr. Ramazan Kocaaslan’ı, hastane müdürü Vedat Tortumluoğlu ve başhekim yardımcısı Ekrem Kuşkonmazı’ da ziyaret ederek yapacakları çalışmalarda başarı dilediler.

01 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR