Başkan Ellibeş’in haklı gururu

Gölcük Belediyesinin Eğitime kandırdığı Okulların hizmete girmesinin verdiği heyecan ve gurur yüzünden okunuyordu.   Gölcük Belediyesi, Gazi İlkokul...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesinin Eğitime kandırdığı Okulların hizmete girmesinin verdiği heyecan ve gurur yüzünden okunuyordu.

 

Gölcük Belediyesi, Gazi İlkokulu arsasına karşılık 5 Modern Okul yaptırdı. Bunlardan İmam Hatip Ortaokulu, Pirireis İlkokulu, Tersane İlkokulu bu gün yapılan törenlerle hizmete girdi. Öğrenciler ve Veliler yeni Okullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadılar.

 

Mimarisiyle, Modern derslik ve laboratuarlarıyla, çağın gereklerine uygun olarak inşa edilen Okullar, Gölcük İlçesinin Eğitim kalitesinin yükselmesine, çocuklarımızın daha iyi şartlarda Eğitim almalarına imkan sağlayacak.

 

Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Çocuklarımız ve Eğitim camiamız için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık. Gece gündüz çalışarak kısa bir sürede Okullarımızı bitirdik. Bu gün bu Okullarımızın açılışlarını da yaparak, Öğrencilerimizin, Öğretmenlerimizin hizmetine sunduk. Bu duygu tarif edilmez bir mutluluk.

 

Görüldüğü üzere Belediye hizmetlerimiz her alanda mevcut ve devam ediyor, yeter ki Gölcük’ümüz bir şeyler kazansın, halkımız mutlu olsun, biz hiçbir fedakarlıktan kaçınmayız. Yeni Eğitim ve Öğretim yılı tüm Öğrencilerimize, Öğretmenlerimize ve Velilerimize hayırlı ve uğurlu olsun dedi.

16 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR