Topçu: Kuyumcular Çarşısı daha aktif hale getirilmeli

Kocaeli Kuyumcular Deneği Başkanı Coşkun Topçu ve Kireçocakları Roman Derneği Başkanı Faruk Soydan, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret...

BÜYÜT

Kocaeli Kuyumcular Deneği Başkanı Coşkun Topçu ve Kireçocakları Roman Derneği Başkanı Faruk Soydan, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti. Topçu, Doğan’dan çarşının daha aktif getirilmesini istedi.

Kuyumcular Çarşısı’nın sorunlarını anlatmak amacıyla ziyarette bulunduklarını belirten Kuyumcular Derneği Başkanı Coşkun Topçu, “Çarşının daha aktif hale gelmesini, açılış ve kapanış saatlerine uyulmasını istiyoruz” derken, Kireçocakları Roman Derneği Başkanı Faruk Soydan da “Mahallemizin sorunlarını başkanımıza ilettik. İsteklerimizin kısa zaman içerisinde yerine getirileceğini söyleyen Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür ediyoruz” dedi.

DOĞAN’A TEŞEKKÜR
Kuyumculuğun riskleri çok fazla olan bir meslek olduğunu, kuyumcuların da önemli bir görevi yerine getirdiğini söyleyen Başkan Doğan, “Şehrimizi kuyumcular çarşısı çok daha iyi olabilir. Çarşımızla ilgili bir proje hazırlığımız var. Fakat projeyi esnaflarımızla birlikte şekillendirmek istiyoruz” dedi.

Ziyarette Kocaeli Kuyumcular Deneği yönetim kurulu üyeleri Osman Öztürk, Cemalettin Tüysüz, Onur Altaş, İslam Kadıçeşme, Yusuf Kabala, Zafer Kızılkaya, Ahmet Tabanlı, çarşı esnaflarından Cengiz Bayraktar, Emrah Kayalar, Osman Öge, Kireçocakları Roman Derneği yönetim kurulu üyeleri Hikmet Halıcıoğlu, Erdoğan Pekcan, Turgay Tavcı ve Nedim Tavcı da hazır bulundu.

07 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR