Seymen Koleji, yeni eğitim öğretim yılına hızlı başladı

Kocaeli’nin ilk özel okulu olma özelliğini taşıyan Özel Seymen Eğitim Kurumları, 34 yıl önce başlattığı eğitim hamlesine, her yıl bir başka başarı öy...

Kocaeli’nin ilk özel okulu olma özelliğini taşıyan Özel Seymen Eğitim Kurumları, 34 yıl önce başlattığı eğitim hamlesine, her yıl bir başka başarı öyküsü ile devam ediyor. 2016-2017 eğitim–öğretim yılının hazırlıklarına da büyük bir enerjiyle başlayan Seymen Koleji’nde öğretmenlere yönelik seminer programı gerçekleştirildi.

 

“34 YIL KOCAELİ’NİN  GÖZBEBEĞİ OLDU”

İlk gün Darıca Ayşe Seymen Yerleşkesinde düzenlenen programla bir araya gelen idareci ve öğretmenler yeni eğitim-öğretim yılına adapte olmanın heyecanını yaşadılar. Konferans salonunda düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Açılış konuşmasını yapan Kurucu Temsilcisi Hamiyet Satı, “Kocaeli'nin ilk ve özel öncü okulumuz hiçbir zaman ödün vermediği değerleri ve ilkeleri, yetiştirdiği nitelikli öğrencileri ile saygın ve seçkin eğitim kadrosuyla 34 yıl boyunca Kocaeli'nin göz bebeği oldu” dedi.

 

“ULAŞILAMAYACAK HEDEF YOK”

Satı, “Her geçen gün okulumuzun ülkemiz için, şehrimiz için ve her şeyden önemlisi geleceğimiz için ne kadar önemli bir yere sahip olduğu daha da iyi anlaşılıyor. 2016-2017 eğitim öğretim yılında ise hedeflerimiz daha büyük. Sizler gibi Seymen Eğitim kurumlarında bulunmaktan gurur duyan, mesleğinde başarılı, vizyon sahibi ve her şeyden önce insan olan kadromuzla ulaşılamayacak hedef olmadığına inanıyor, Atatürk’ün ilke ve hedefleri doğrultusunda başarılı ve huzurlu bir öğretim yılı diliyorum” şeklinde konuştu. 

23 Ağustos 2016 Kocaeli- Eğitim


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR